logo

GSC Game World покинули російську соціальну мережу VK.com

GSC Game World покинули російську соціальну мережу VK.com

GSC Game World покинули російську соціальну мережу VK.com
На момент написання новини в їх групі було майже 270 тис. підписників.

Також був пояснювальний пост щодо продажів :

24 лютого, о 5-й ранку Російська Федерація напала на Україну: на наші будинки, наших дітей, наші життя. ЗМІ в Росії (а всі вони контролюються виключно урядом) розповідають вам, що Україна переповнена “фашистами”, а війська РФ не руйнують житлові будинки, вбиваючи мирних громадян. Це брехня, найогидніша і цинічна.

Україна та її мешканці боротимуться до останнього подиху – за свою свободу та своє право вибору. За те, що ви не змогли.
Ми розробники з України. І це завжди буде так.

Ви маєте право вірити, у що хочете. Але якщо вам важлива правда, це вона. Аполітичність не місце там, куди приходить смерть. Кожна копійка податків, які йдуть у Російській Федерації — це фінансування вбивства наших дітей та близьких, руйнування наших міст.

Декілька важливих положень:

1. Цифрові видання. Вже здійснені замовлення залишаються дійсними, нові не приймаються.
2. Фіз. видання. Не будуть доступні навіть для тих, хто вже здійснив попереднє замовлення. Для повернення коштів – звертайтеся, будь ласка, в магазини, в яких ви оформляли замовлення.
3. Ви можете повернути будь-яке попереднє замовлення. Якщо виникнуть труднощі, будь ласка, звертайтеся в технічну підтримку платіжної системи, через яку купували.
4. Нам не шкода втрачати ту частину ком’юніті, яка підтримує війну з Україною.
5. Ми знаємо, що є люди, які усвідомлюють те, що відбувається, і підтримують Україну в цій війні. І ви також зіткнетеся з неможливістю покупки. Поділ неможливий.

Це остання наша публікація у соціальній мережі VK. Якщо ви хочете продовжити стежити за новинами про наші ігри, ви можете зробити це на інших наших майданчиках.

Слава Україні !

  • GSC Game World
  • Дата додавання 09.04.2022
  • Переглядів: 111

Залишити відповідь