logo

Anomaly 1.5.1

Anomaly 1.5.1

Anomaly – це один із найпопулярніших, глобальних, очікуваних модів на платформі COC. Оновлений геймплей, перероблена графіка та атмосфера, війна угруповань, нові шейдери, сюжет, який складається з 4, незалежних один від одного частин, і багато чого іншого чекає в Anomaly 1.5.1


Рік випуску: 2021
Автор: Anomaly Developers
Платформа: Поклик Чорнобиля
Версія мода: 1.5.1 – Final


Особливості модифікації :

Сюжет:
Додані сюжети з аддона “Lost to the Zone” :
Частина 1: Жива легенда: Відомий сталкер повернувся в Зону. Переслідуйте його, щоб отримати його безцінні знання.
Частина 2: Смертний гріх: зловісне угруповання хоче захопити Зону. Ви один з небагатьох, хто може їх зупинити.
Частина 3: Операція Захід: Зона привертає багато уваги. Тим не менш, деякі люди вважають, що її численні секрети краще приховувати.

І нова бонусна історія:
Частина 4: Порожні кордони: грайте в якості члена іноземної приватної військової організації, щоб дослідити і розкрити секрети Зони. Крім того, ви можете допомогти своєму угрупуванню і завершити квестові лінії (DRX).
Також доданий новий набір досягнень.


Атмосфера:
Кожен рівень був перероблений, щоб допомогти передати відчуття зарослої, відносно незайманої зони.
Система погоди поліпшена і розширена, щоб збільшити різноманітність і посилити відчуття атмосфери (На додаток до нового редактору погоди, що пропонує інтерактивний графічний інтерфейс і можливість створювати, редагувати та зберігати пресети погоди).
Зміни погоди можуть бути зроблені і переглянуті в режимі реального часу без будь-яких перезапусків.
Шейдери і візуальні ефекти отримали значні поліпшення, такі як новий протигаз з хорошими заломлення, тріщини реагують на світло і краплі дощу. 
 


3D PDA :
Одне з найпопулярніших змін в Anomaly 1.5.1 з моменту Beta 3 – це додавання тривимірної інтерактивної моделі КПК.
Для того, щоб взаємодіяти з функціоналом КПК, достатньо лише сфокусуватися на ньому, що наблизить КПК ближче до камери і розташує дисплей майже на весь екран.
Однак навіть якщо хтось хоче класичний дизайн КПК, він включається в налаштуваннях . 


Система A-Life :
Система A-Life була серйозно перероблена. Сталкери тепер частіше подорожують по Зоні і доповідають про свої заняття і події по всій Зоні.
Сама ж Зона постійно змінюється, як і аномалії і мутанти в ній. Тепер вам можуть зустрітися і динамічні предмети, навіть в тих місцях, в яких ви не очікували їх знайти. Досліджуйте Зону уважніше під час вашої подорожі, і тоді ви зможете знайти щось цікаве.


Рекомендації щодо покращення продуктивності:

• Використовуйте SSDO середньої якості замість HBAO, HDAO.
• Використовуйте screenspace саншафти замість оригінальних (в консолі r2_sunshafts_mode screen_space) і встановіть середня якість сонячних променів в головному меню.
• Відключити відображення води (r2_water_reflections off) і перезапустити гру.
• Використовуйте параметри відстані рендеринга з розумом. Ви як і раніше можете отримувати відмінні зображення і мінімізувати падіння продуктивності.
• Відключіть тіні від трави – це просто вбивця фпс. Навіть після відключення тіней від трави, все ще можете бачити деякі тіні трави, завдяки затінення SSDO Скріншоти :


Скріншоти :


Відео огляд :


Інструкція із встановлення:

 1. Завантажити модифікацію :
  ModDB (8.8 Гб), або Торрент
 2. Створити папку для модифікації, наприклад, в: C: \ Game \ Anomaly і розпакувати в неї всі файли
 3. Перевірте, чи є на даний момент будь-які хот-фікси 
 4. Запустіть лаунчер, виберіть бажаний рендер, включіть підтримку інструкцій AVX, якщо у Вас хороший ПК. Запустити і насолоджуватися грою!

Коментарі до “Anomaly 1.5.1

 1. Колись хардкор був лише Мізері зі своєю рольовою системою, який вбило перенесення на СОС. Потім всілякі мертві воздуха виходили дуже нецікаві; НЛС, який набрався поганого з солянки.
  Я думав, що крім сюжетних уже нічого цікавого не буде, але Аномалі виявилась цікавою грою.

 2. Ось і нарешті я почав грати в модифікацію Anomaly, (хотів спочатку в звичанй версію Поклику Чорнобиля але передумав) покищо я нічого не зможу сказати про свої почуття до модифікації бо тільки сьогодні почав грати і награв тільки 2 години, але сталася неприємна для мене ситуація, на Dx11, Dx10, Dx8 в мене все навкруги робиться чорним (тобто навколо все як у ночі, навіть ліхтарик не допомагає) а ось вже на Dx9 в мене все в порядку в освітленні. Напевно в цьому винні погодні умови, але я не можу точно знати.

 3. я не можу скачати аномалі я клікю на посиланя і прочинається загрузка АЛЕ ця загрузка триває 14 годин швидкість загрузки 14 кб/сек. є рішеня?

 4. Скайрім зі світу сталкерських модів, якщо говорити про гнучкість налаштування під гравця. Безліч аддонів та збірок під Аномалі дозволять отримати унікальний сталкерський досвід для кожного гравця. Хочеш бомжувавати як в Мертвому повітрі – крути повзунки, хочеш ганфайти – став Бумстік чи EFT збірки, хочеш все разом – ну так ніхто й не забороняє і в цьому вся крутість цього моду

Залишити відповідь