logo

Anomaly 1.5.1

Anomaly 1.5.1

Anomaly – це один із найпопулярніших, глобальних, очікуваних модів на платформі COC. Оновлений геймплей, перероблена графіка та атмосфера, війна угруповань, нові шейдери, сюжет, який складається з 4, незалежних один від одного частин, і багато чого іншого чекає в Anomaly 1.5.1


Рік випуску: 2021
Автор: Anomaly Developers
Платформа: Поклик Чорнобиля
Версія мода: 1.5.1 – Final


Особливості модифікації :

Сюжет:
Додані сюжети з аддона “Lost to the Zone” :
Частина 1: Жива легенда: Відомий сталкер повернувся в Зону. Переслідуйте його, щоб отримати його безцінні знання.
Частина 2: Смертний гріх: зловісне угруповання хоче захопити Зону. Ви один з небагатьох, хто може їх зупинити.
Частина 3: Операція Захід: Зона привертає багато уваги. Тим не менш, деякі люди вважають, що її численні секрети краще приховувати.

І нова бонусна історія:
Частина 4: Порожні кордони: грайте в якості члена іноземної приватної військової організації, щоб дослідити і розкрити секрети Зони. Крім того, ви можете допомогти своєму угрупуванню і завершити квестові лінії (DRX).
Також доданий новий набір досягнень.


Атмосфера:
Кожен рівень був перероблений, щоб допомогти передати відчуття зарослої, відносно незайманої зони.
Система погоди поліпшена і розширена, щоб збільшити різноманітність і посилити відчуття атмосфери (На додаток до нового редактору погоди, що пропонує інтерактивний графічний інтерфейс і можливість створювати, редагувати та зберігати пресети погоди).
Зміни погоди можуть бути зроблені і переглянуті в режимі реального часу без будь-яких перезапусків.
Шейдери і візуальні ефекти отримали значні поліпшення, такі як новий протигаз з хорошими заломлення, тріщини реагують на світло і краплі дощу. 
 


3D PDA :
Одне з найпопулярніших змін в Anomaly 1.5.1 з моменту Beta 3 – це додавання тривимірної інтерактивної моделі КПК.
Для того, щоб взаємодіяти з функціоналом КПК, достатньо лише сфокусуватися на ньому, що наблизить КПК ближче до камери і розташує дисплей майже на весь екран.
Однак навіть якщо хтось хоче класичний дизайн КПК, він включається в налаштуваннях . 


Система A-Life :
Система A-Life була серйозно перероблена. Сталкери тепер частіше подорожують по Зоні і доповідають про свої заняття і події по всій Зоні.
Сама ж Зона постійно змінюється, як і аномалії і мутанти в ній. Тепер вам можуть зустрітися і динамічні предмети, навіть в тих місцях, в яких ви не очікували їх знайти. Досліджуйте Зону уважніше під час вашої подорожі, і тоді ви зможете знайти щось цікаве.


Рекомендації щодо покращення продуктивності:

• Використовуйте SSDO середньої якості замість HBAO, HDAO.
• Використовуйте screenspace саншафти замість оригінальних (в консолі r2_sunshafts_mode screen_space) і встановіть середня якість сонячних променів в головному меню.
• Відключити відображення води (r2_water_reflections off) і перезапустити гру.
• Використовуйте параметри відстані рендеринга з розумом. Ви як і раніше можете отримувати відмінні зображення і мінімізувати падіння продуктивності.
• Відключіть тіні від трави – це просто вбивця фпс. Навіть після відключення тіней від трави, все ще можете бачити деякі тіні трави, завдяки затінення SSDO Скріншоти :


Скріншоти :


Відео огляд :


Інструкція із встановлення:

 1. Завантажити модифікацію :
  💾 ModDB (8.8 Гб), або
  💾Торрент
 2. Створити папку для модифікації, наприклад, в: C: \ Game \ Anomaly і розпакувати в неї всі файли
 3. Перевірте, чи є на даний момент будь-які хот-фікси 
 4. Запустіть лаунчер, виберіть бажаний рендер, включіть підтримку інструкцій AVX, якщо у Вас хороший ПК. Запустити і насолоджуватися грою!

Коментарі до “Anomaly 1.5.1

 1. Скайрім зі світу сталкерських модів, якщо говорити про гнучкість налаштування під гравця. Безліч аддонів та збірок під Аномалі дозволять отримати унікальний сталкерський досвід для кожного гравця. Хочеш бомжувавати як в Мертвому повітрі – крути повзунки, хочеш ганфайти – став Бумстік чи EFT збірки, хочеш все разом – ну так ніхто й не забороняє і в цьому вся крутість цього моду

 2. я не можу скачати аномалі я клікю на посиланя і прочинається загрузка АЛЕ ця загрузка триває 14 годин швидкість загрузки 14 кб/сек. є рішеня?

 3. Ось і нарешті я почав грати в модифікацію Anomaly, (хотів спочатку в звичанй версію Поклику Чорнобиля але передумав) покищо я нічого не зможу сказати про свої почуття до модифікації бо тільки сьогодні почав грати і награв тільки 2 години, але сталася неприємна для мене ситуація, на Dx11, Dx10, Dx8 в мене все навкруги робиться чорним (тобто навколо все як у ночі, навіть ліхтарик не допомагає) а ось вже на Dx9 в мене все в порядку в освітленні. Напевно в цьому винні погодні умови, але я не можу точно знати.

 4. Колись хардкор був лише Мізері зі своєю рольовою системою, який вбило перенесення на СОС. Потім всілякі мертві воздуха виходили дуже нецікаві; НЛС, який набрався поганого з солянки.
  Я думав, що крім сюжетних уже нічого цікавого не буде, але Аномалі виявилась цікавою грою.

Залишити відповідь