logo

Lost Alpha DC

Lost Alpha DC

«Lost Alpha Developer’s Cut» – доопрацьована модифікація «Lost Alpha», що розробляється оновленою командою модмейкерів.

Основне завдання DC: урізноманітнити ігровий процес і виправити всі недоліки LA. Спочатку Lost Alpha був спробою відновити атмосферу старого доброго сталкера, але ближче до 2013’го року концепція змінилася і команда вирішила створити щось своє і нове, використовуючи лише частину ідей старих білдів та документів.
У Lost Alpha Developer’s Сut пріоритети були ще раз переглянуті, так що тепер мета LA: DC – це гармонійно об’єднати елементи геймплея ПП, ЧН, ТЧ і білдів, принести нові елементи в ігровий процес і графіку.Актуальна версія: 1.4007
Платформа: Тінь Чорнобиля
Розробник: Dez0wave Team
Дата виходу: 24 грудня 2017 р.
Офіційний сайт: dezowave.com


Скріншоти :


Встановлення модифікації :
1) Завантажити модифікацію :
Torrent або GoogleDrive (6,96 ГБ)

Увага: Можливі вильоти у власників відеокарт від AMD з драйверами старше лютого 2016- го року. Проблема спостерігається на Directx 10-11 і на драйвери AMD лютий 2016- го року і старше.

Вирішити проблему з вильотами даного типу в рідкісних випадках допомагає фікс для карт AMD (в лаунчері), відключення м’якої води, відключення відображень, відключення м’яких частинок, відключення моделі затінення (АТ).

2) Завантажити лаунчер для «Lost Alpha DC»: Google Drive [1 МБ]
3) Завантажити оновлення бінов для «Lost Alpha DC»: DropBox [3,76 МБ]

Перша і друга версія спавну для «Lost Alpha DC 1.4007» від 03.04.19:

Зміни першої версії:

1) Виправлення шляхів НПС по одному квесту (виправлення взято з зброярки). Нова гра не потрібна
2) Виправлення зграї кабанів, снорків, плоті і Болотніків на півночі Мертвого міста. Нова гра ПОТРІБНА
3) Виправлення натовпу кабанів на сході Північних Горбів. Нова гра ПОТРІБНА

Зміни другої версії:

1) Шляхи монолітовців на Радар відсунуті від переходів, таким чином легше вижити при переході на локацію, є можливість сховатися. Нова гра не потрібна
2) Виключені респавни військових у бункера вчених на Янтарі. Нова гра ПОТРІБНА
3) Виключені респавни зомбі прямо навпроти бункера вчених на Янтарі. Нова гра ПОТРІБНА
4) Замінено сильні зомбі третього тиру на середніх другого тиру на Дикої Території (Мет. Фабрика). Нова гра ПОТРІБНА

Встановлення : скачати архів all spawn.rar, розпакувати та надіслати в gamedata \ spawns \
Сумісність: сумісний з будь-яким модом
Нова гра: ви можете не починати нову гру, тоді будуть тільки ті зміни, які не вимагають нову гру

Завантажити :


Коментарі до “Lost Alpha DC

 1. Так кайфонув з українською локалізацією, але до сарклфагу. Після зустрічі з контролером уся гра у слоу мо, як у кат сцені. Попередні сейви теж стали у уповільненому русі. капець вже майже пройшов…. Може я шось пропустив ?

 2. Я так і не зміг пройти повністю цей мод, не вистачило нервів, це просто жах якись, ця бігатня з локації в локацію мене просто вбила, я юзав команди консолі щоб переміщатись між локаціями, я незнаю для чого було робити таку убогу фігню, автомобілі то взагалі дніще повне зроблені просто для галочки “йой, най буде”, мені “сподобалась” темна лощина де тупо кишка на 40 хвилин бігатні і потім шахта бази Гріха де стільки ж треба бігти всередині і це туда декілька разів потрібно бігти,ГЕНІАЛЬНО!

  Вертоліт на болотах то взагалі незрозуміло що, мабуть там треба було якось перебігати і ховатись від нього по задуму модерів але довелось його просто розвалити з 4 обойм бо він мене валив незалежно де я ховався.

  Я розумію якби принаймі на локаціях були якісь речі для лута аби тобі було цікаво досліджувати тупо пусті села попадались, цілі локації,для чого їх було вводити не зрозуміло.

  Мутанти спавняться неадекватно, 10 бюрерів+4 кровососа+20 псів+20 кабанів,а чого б і ні, від чого в мене йшли віліти зразу коли в такому місці був викид – класика, не дойшов до середини гри як вже Експерт ранг, звідси зразу друга проблема, що якщо не качати витривалість то не буде просто куда ті патрони класти аби косити ту всю живність.

  1. Мод місцями не збалансований, це правда. І те, що треба дуже багато переміщатися по локаціям – це також проблема. Розробники намагалися повернути механіки автомобіля і дати користувачу простори щоб на ньому їздить, але локації в більшості для цього не пристосовані.
   Попри недоліки я люблю мод за атмосферу. Але і сам до кінця його так ні разу не допройшов.

Залишити відповідь