logo

SFZ Project: Episode Zero

SFZ Project: Episode Zero

За даними вчених – в Зоні стався Третій Великий Викид. І сам по собі він не міг відбутися. Від Сахарова на ЧАЕС була відправлена ​​група вчених, щоб з’ясувати – що трапилося під саркофагом. Група природно не змогла дістатися успішно. Трохи згодом зв’язок перервався. Сахаров не заспокоївся і підозрює, що щось тут не так. У Зону вирушає колишній найманець і старий друг професора. Основні цілі: дістатися до Бурштину і отримати наступні вказівки.


Про особливість модифікації :

Це майже демо.  В основі тут перший епізод з основного мода (на 3-4 години, може більше, може менше, залежить від стилю гри  гравця) і додатковий режим, який зроблений спеціально і унікальний для цієї демки. 


Про геймплей : 

Що нового :

  1. Крім основної гри реалізований невеликий додатковий режим, який є унікальним для цієї демо-версії.
  2. У сюжеті вже є багато моментів де використовуються різного роду інтерактивні елементи, будь-то ДУІ-записки, ПДАшкі та інше.
  3. У моді реалізована система досягнень. Припустимо, наприклад в межах однієї локації заховані якісь речі (заховані зовсім не незрозумілою, відшукати їх легко, але все ж треба відшукати. Самі по собі ці речі теж мають свою “історію”) і якщо знайти їх все, то ГГ отримає свою ачівкі і плюшки. Це тільки один із прикладів. Уважний гравець вивчаючи рівні на предмет різного роду корисностей і інтерактивні завжди отримає своє досягнення.

Система “обмежених збережень”. Ніяких квіксейвов. Зберігати прогрес можна тільки в безпечних точках близько грають магнітофонів / радіо. Плюс ще присутні Автосейв в сюжетних квестах. Я навіть не знаю, як тут до ладу то звичний геймплей описувати. Просто пара нових фіч.


Скріншоти модифікації

Встановлення та баги :

Можливі баги :

  1. При розгойдування зброї обріз і виряджені пістолети поводяться дивно.
  2. У новому режимі інтро, що і в основному сюжеті
  3. Не можна відключати SSAO (Ні в якому разі! )
  4. Не заходьте в розділ “Завантажити гру” поки у вас не буде збережень в принципі. У кого не зберігається гра в принципі, запускайте гру від імені Адміністратора.

Встановлення : 

Завантажити :
GoogleDrive або Репак от Stern-13 

  1. Встановлювати на чистий ТЧ версії 1.0006.
  2. Скопіювати gamedata і bin_x64 з архіву в папку з грою.
  3. Запускати через xrEngine.exe.


І так, якщо проблеми з OpenAL.dll, то встановіть OpenAL – все просто.

Встановлення на Steam: інструкція від Stern-13


Подяка автору модифікації :

Автор модифікації : exDeMODER

Залишити відповідь