logo

S.T.A.L.K.E.R. Gone Soul

S.T.A.L.K.E.R. Gone Soul

Gone Soul – модифікація для S.T.A.L.K.E.R. Поклик Прип’яті. Мод розповідає альтернативну історію подій, які відбулися приблизно за 2 тижні до початку подій “Чистого неба”. Невідомий замовник наймає 4 загони найманців. Головний герой – досвідчений солдат удачі із позивним “Сектор”. Мета цих чотирьох груп – пошук і знищення групи Стрільця. Усі сюжетні перипетії будуть крутитися навколо того, чи зможуть головорізи все ж дістати легенду Зони Стрільця та його спільників.

Розробник зазначає, що в моді немає покращеної збройової та графічної складової. А також говорить, що даний сюжет про найманця.


Особливості модифікації

  1. Новий сюжет, хай і за найманця, але не такий, як у інших модах. Будуть цікаві сюжетні повороти та достатня кількість кат.сцен.
  2. Нові персонажі, при проходженні модифікації розкриватимуться характери, якщо не всіх, то багатьох.
  3. Озвучення більшості персонажів, що поєднується з їхніми характерами.
  4. Невелика складова рольової збірки – додана нова броня та нові артефакти. У наш час багато хто любить запозичити деяке з чужих творінь, і цей мод не став винятком. Але так само є і авторське – те, чого не було ще в жодному моді. Особливо це стосується більшості нових артефактів, які бралися не з інших модів. І серед броні є достатньо нового.
  5. Старенькі фішки з розряду “можливість знімати броню та гроші з трупів”, але й нові цікаві функції, такі як використання встановлених стаціонарних кулеметів на деяких локаціях (за що окреме спасибі Bashy) та сюжетні напарники. Загалом, все є збалансовано та стабільно.
  6. Три нові локації, яких ще не було в жодній модифікації.
  7. У моді є три кінцівки – погана, середня та хороша. Автор не рекомендує пропускати другорядні квести, адже від них і залежить, як Ви зможете пройти гру.
  8. Було додано безліч нових сюжетних відеороликів та заскриптованих сцен.

Скріншоти Модифікації


Також варто зауважити, що оскільки мод не має графічних покращень, то Gone Soul сміливо працюватиме на досить слабких ПК навіть із Windows XP.

Операційна система: Windows XP, 7, 8, 10
Процесор: Intel Pentium 4 2.0 Ghz/AMD XP 2200+
Процесор (рекомендовані): Intel Core 2 Duo E7400/AMD 64 X2 5600+
Монітор: підтримує роздільну здатність 16/9 (інакше деякі відео не відображатимуться)
Оперативна пам’ять: 1 ГБ (2 ГБ рекомендованих)
Відеокарта: сумісна з DirectX® 9.0c, 512 Мб відеопам’яті
Пам’яті на Жорсткому Диску: 2.4 ГБ (тільки Bin та Gamedata)


Інструкція для встановлення

Завантажити модифікацію : Google Disc (3.4 Gb) та завантажити патч Patch (193 Mb)

Перемістіть папку з усією грою та модом із архіву в будь-яке місце на будь-якому диску. Бажано переміщати НЕ на робочий стіл. Щоб запустити гру, знайдіть у папці “bin” файл xrEngine.exe. Запустіть його. Якщо все запуститься, можна сміливо створювати ярлик файлу на робочому столі.

Якщо буде виліт щодо fsgame.ltx – запустіть STALKER-COP.exe.

І на найстрашніший випадок, якщо обидва методи не працюватимуть, перемістіть вміст із папки “bin” в папку зі STALKER-COP.exe і запустіть вже скопійований файл xrEngine.exe.

А краще перемістіть з архіву лише папки “bin” та “gamedata” на ліцензійний Поклик Прип’яті. Тоді вже точно проблем не буде. Можна спробувати ставити і на ріпак, але гарантій вже не буде.


Корисні статті


Від Автора

Gone Soul – це мій перший глобальний проєкт. Простий і непримітний мод, над яким я працював три з половиною роки. Може, він не ідеальний, і в ньому немає чогось надкрутого, що 2021 року звикли бачити люди. Але мені здається, що саме в простоті полягає все хороше)

Заздалегідь можу сказати – цей мод на любителя. У ньому також присутні баги, як і в будь-якій модифікації. Проте найфатальніші були виправлені та перевірені тестерами. Я намагався просто зробити цікавий проєкт, виходячи з того, що в мене було. Приємної гри!

Спільнота автора : https://t.me/Infernis_Group

Коментарі до “S.T.A.L.K.E.R. Gone Soul

  1. Я або тупий, або сліпий, чи абощо, але… ви розумієте що тут АБСОЛЮТНО нігде не вказано до якої з ігор цей мод? Куди його ставити? НА яку гру? I це не єдиниий такий випадок…

Залишити відповідь