logo

Долина Шумів

Долина Шумів

Новий сюжет, що не перетинається з сюжетом оригінальної гри. Історія простого сталкера на прізвисько Макс, який вирішив підзаробити перед відходом з Зони.
Всі дії у моді будуть відбуватися на одній новій локації.
У моді буде де побродити, буде що пошукати, буде в кого постріляти, буде над чим подумати.


Скріншоти


Огляд модифікації

Проходження


ІНСТРУКЦІЯ ЗІ ВСТАНОВЛЕННЯ:

Завантажити модифікацію: Долина шумів Google Drive (1,9G)

Модифікацію оновлено 30.04.2023. Додано виправлення в тексті. Адаптовано погодно-графічну модифікацію для кращого візуального ефекту. Адаптовано AI Пак – Покращення логіки сталкерів. Та інші незначні покращення. Більш детально у файлі опису в архіві.

Розпакувати архів із модифікацією, папки (gamedata, bin та файл fsgame) закинути у папку де встановлено S.T.A.L.K.E.R. – Поклик Прип’яті – Погодившись на заміну файлів (якщо є папка gamedata, то видалити її або перенести у інше місце.) Все, можна запускати гру і проходити чудовий сюжетний мод.


Коментарі до “Долина Шумів

  1. МОДИФІКАЦІЮ ОНОВЛЕНО – 30.04.2023 – Додано виправлення в тексті. Адаптовано погодно-графічну модифікацію для кращого візуального ефекту. Адаптовано AI Пак – Покращення логіки сталкерів. Та інші незначні покращення. Більш детально у файлі опису в архіві. Ось посилання на нову версію: https://drive.google.com/file/d/15nTQiggoKIShB-KmcW0BsM3kjYUhFRZp/view?usp=sharing

Залишити відповідь