S.T.A.L.K.E.R.: Погана Компанія 2. Масон (+ Погана Компанія Remaster )

S.T.A.L.K.E.R.: Погана Компанія 2. Масон (+ Погана Компанія Remaster )

Ця модифікація продовження сюжетної лінії «Зв’язковий» і «Погана компанія» і має на меті продемонструвати абсолютно новий підхід у створенні сюжетних модифікацій.


Про модифікацію :

Унікальність подачі історії полягає у величезній варіативності при її трактуванні, гравець вільний сам вибирати, яким шляхом йому рухатися, він нічим не обмежений, крім, зрозуміло, нескінченних пасток і випробувань, які підготувала для нього Зона. Сценарій писався з урахуванням будь-якої дії чи бездіяльності гравця, що дозволило домогтися практичної відсутності однаковості у проходженні.

Здійснюючи ту чи іншу дію, гравець повинен усвідомлювати, що кожен його вчинок матиме наслідок у майбутньому, а тому необхідно розумно підходити до вирішення завдань, що виникають перед ним.

Можна просто дотримуватися вказівок гри і довіритися природному розвитку сюжету, а можна спробувати знайти інший шлях і побачити зворотний бік подій, що представляються. Не все так однозначно, як може здатися на перший погляд.

Гравцеві доведеться здійснити велику подорож по Зоні, кожна локація зустріне його по-своєму і підкине цілий клубок проблем, які йому розплутати.

І чим ближче до центру він підбиратиметься, тим складнішими та заплутанішими будуть ці справи, особливо, коли навколо немає жодної людини, а лише монстри та містична сила, яка переслідує самотніх подорожніх.
Але незважаючи ні на що завжди є місце тому, заради чого сталкери щодня роблять вилазки: можливість зірвати куш, знайти клондайк артефактів або, можливо, навіть загадати бажання у Моноліта. Гравець не буде позбавлений можливості здобути славу та багатство.

Існує безліч шляхів, щоб піднятися з бруду і стати впливовим сталкером: стати професійним вбивцею, почати свій бізнес або чийсь віджати, приєднатися до якогось угруповання або найнятися до вчених, або наплювати на все і вся і бути одинаком, щоб відшукати шлях до центру Зони.


Скріншоти :


Завантажити модифікацію :

S.T.A.L.K.E.R.: Погана Компанія 2. Масон ver. 2.0 (від 02.12.2021)
Завантажити з Google Disc [1.61 ГБ]

Інструкція зі встановлення :
1. Встановіть ліцензійну версію гри S.T.A.L.K.E.R. Поклик Прип’яті ver. 1.6.02
2. Завантажте модифікацію :
S.T.A.L.K.E.R.: Погана Компанія 2. Масон ver. 2.0 (від 02.12.2021)
Завантажити з Google Disc [1.61 ГБ]

3. А архів будуть наступні папки :
Аддони – додаткові аддони
ПК2М – наша модифікація (Погана Компанія 2. Масон)
ПК Remaster – ремастер модифікації Погана Компанія

Перемістіть вміст папки ПК2М у корінь гри, наприклад: C:\Ігри\S.T.A.L.K.E.R. Поклик Прип’яті.

Також у вас є можливість встановити графічні покращення: Absolute Nature 4 в осінньому сеттингу та Weapons Remake 1.0. Для цього перемістіть вміст папки Аддони до кореня гри з наступною заміною файлів.

Рекомендовані налаштування:

  • Повне динамічне освітлення (щоб ліхтарик адекватно відображався).
  • Роздільна здатність не нижче 1366×768 (щоб текст не виходив за межі).

  • Для новачків
  • дата додавання 26.04.2022
  • 5/5 - (2 голосів)

Залишити відповідь