GUNSLINGER MOD

GUNSLINGER MOD

Мод додає в гру близько півсотні нових моделей зброї, що мають власні, опрацьовані анімації та озвучку. Всі зразки озброєння можуть покращуватися за допомогою оновленої системи апгрейдів.

Наприклад, оптика з функцією 3D-прицілювання, лазерні цілепоказники, штик-ножі, тактичні ліхтарі та багато іншого. Цим робота у модифікації не обмежилася. Було зроблено багато нових особливостей, що допомогло відчутно доповнити антураж у перестрілках.


Технічна та важлива інформація:

 1. Мод потрібно встановлювати в окрему папку, спеціально створену для мода, створіть для моди окрему папку, коренева папка ПОКЛИКУ ПРИП’ЯТИ і папка ГАНСЛІНГЕР МОДА – Це різні папки!
 2. На високих складностях відсутній інтерфейс гри та прицільне перехрестя.
 3. Налобник ліхтар з дефолту відсутній. Його можна знайти на хороших шоломах або замкнутих костюмах (у деяких випадках потрібно проапгрейдити, з’явиться разом із ПНБ)
 4. Спринт із утримання – це плата за анімації входу та виходу з бігу, доведеться з цим жити.
 5. Яскравість Нічних прицілів можна регулювати клавішами + та -. Ці клавіші включають підсвічування сітки на прицілах ПСО-1 і ПГО-7в.
 6. Автоматичні перезаряджання та зміна типу патрона вимкнені, ви повинні робити ці операції такими, що примусово відповідають їм клавішами. (Якщо у вас закінчився один тип набоїв, але в інвентарі є другий, зброя не почне її їсти сама, вам потрібно натиснути Y)
 7. Сенса в меню гри вище ніж у грі – це аномалія, яка виникла при реалізації 3D КПК.
 8. Автори не прибирали з гри кнопку дод. присідання, легко поміняли місцями кнопки призначення. Якщо ви звикли до звичайної розкладки, ви спокійно можете її повернути.
 9. Якщо потемніло в очах, а на годиннику день – перевірте, чи не хочеться пити. З незвички ефект іноді плутають із настанням ночі.
 10. КПК має функцію перемикання огляду. Натисніть середню кнопку миші і все зрозумієте.

Скріншоти


Завантаження : Торрент (Build 12.06.2021)
Завантажити українську локалізацію : Google Drive
(автор локалізації : https://t.me/thebiggest_thebest)

Версія від 16.09.2022 GoogleDrive

 • Збройові паки
 • дата додавання 30.04.2022
 • Оцінити

Коментарі до “GUNSLINGER MOD

     1. Вцілому переклад стабільний, легко пішов навіть на інші моди, не тільки на поклик припяті. На голову більше пророблений ніж версія що я тут завантажив.

Залишити відповідь