logo

Wind of Time v1.3

Wind of Time v1.3

Восени 2014-го року на околицях Зони Відчуження стався найбільший в історії викид, внаслідок якого Зона стала поглинати дедалі більші ділянки Землі, загрожуючи існуванню життя на планеті. У 2048-му році винаходять машину часу, і у її творця, професора Дем’яненка, народжується план порятунку людства, який полягає у відправленні у минуле військового спеціаліста, який здатний розібратися в причинах викидів та запобігти його.


Особливості модифікації :

Незважаючи на те, що сюжет модифікації бере свій початок у майбутньому, у моді елементи фантастики зведені до мінімуму. У моді немає бластерів (за винятком, гаус-гармати, якщо її можна так назвати), зорельотів, прибульців, воєн з космічними людьми і таке інше. Але є елементи містики.

Основна дія розгортається у 2014-му році і є продовженням оригінальної трилогії.

Сюжет мода спокійний і напівфріплейний, він не веде гравця рейками. Виконуючи основні квести, відкриваються нові рівні з додатковими завданнями, деякі з яких призведуть до унікальних локацій.


Геймплей:

 • Новий сюжет;
 • Нові локації (18 штук)
 • Деякі відновлені фічі з ТЧ;
 • почуття спраги, вписане в рушій;
 • присутні елементи містики та горору;
 • перероблена система артефактів;
 • Впроваджений STCoP Weapon Pack 2.9.

Скріншот


Завантажити модифікацію :

 1. Завантажити модифікацію : MODDB [4.02 ГБ]
 2. Завантажити фікс MODDB [49,7 МБ]
 3. Запустити гру через файл Stalker-COP.exe (від імені адміністратора!).
 4. Завантажити локалізацію Google Drive (переклад від Origami)

Для встановлення модифікації оригінальної ігри не потрібно! Не потрібно встановлювати на оригінальний ПП, гра вже включена в модифікацію.


Актуальна версія: 1.3 (фінальна і остання)
Розробник: akmc47u

Коментарі до “Wind of Time v1.3

 1. Скажіть будь-ласка може в когось завалялося збереження коли треба переходити на радар? Бо здається, щось натворив і все йде по жіночому статевому органу… \\\\Спойлер!!!!\\\\ В діалогу з Максом погоджуюсь відбити у військових полоненого, мене переміщає, а Макса із командою ні (переглядав проходження після переміщення одразу діалог з Максом, в мене такого немає). Завдання висить нічого не поробиш, повертався до Макса і на дорогі в глухий кут з’являвся діалог і виліт. Думаю сейв допоможе…

Залишити відповідь