logo

Об’єднаний пак 2.2

Об’єднаний пак 2.2

Об’єднаний пак 2.2 – покращена та доповнена версія найтривалішого глобального моду на S.T.A.L.K.E.R. в історії! Розширено та доповнено квестову складову за рахунок додавання великих сюжетних ліній. У раніше наявних сюжетах з’являлися нові відгалуження та зміни. Розробники моду намагалися прислухатися до відгуків гравців і виправили чимало логічних дірок та недоліків у сюжетах. Багато нововведень з’явилося в ігровому процесі. Серйозно оновився баланс та збройовий пак.


Про модифікацію :

Для того, щоб описати нововведення та зміни у модифікації порівняно з ОП-2.1, піде не одна сторінка друкованого тексту. Але словами не описати те, що змінилося, це лише сухий текст. Це все треба відчути самому, тому що змінилося саме відчуття гри. Такі зміни як, наприклад, “Швидкі слоти” докорінно змінюють ці самі відчуття від гри. Можливість вибору виду інвентарю додає особливість у мод, робить його більш кастомним для окремо взятого гравця. Ну і нові рюкзаки з UI, звісно. Це все не описати словами, це треба “мацати”.

Так, було сказано, що сюжет “Шахіст” тепер поповнився гілками “Кривавий ендшпіль” та “Сімейне вогнище”, так що варто пам’ятати, щоб потім не пропустити. Також слід згадати новий сюжет у Долині Шумів. До того ж, сюжет не схожий на жоден із наявних, він може вас здивувати і змусити подивитися на світ Зони іншим поглядом. Щоб не пропустити цей новий сюжет, сміливо звертайтеся до Сича на Затоні.

Слід також нагадати гравцям з досвідом, що в міру розвитку модифікації у звичних сюжетах з’являлися нові відгалуження, або зміни, які зробили проходження вже знайомих гілок сюжету як нове. В ОП-2.2 розробники також постаралися вийти з кола звичних квестів, доповнивши та оновивши деякі з них. Так, при виконанні вже знайомого, здавалося б, сюжету, ви зможете побувати на новій локації. І не просто побувати, але зробити це у незвичному амплуа.

Розробники моду ОП-2.2 прислухалися до відгуків гравців, нехай це не виявлялося надто явно, але вас слухали та чули. Тут слід згадати сюжет “Волазара”, який викликав у гравців неоднозначну реакцію. Зміни тут торкнулися телепортів, з якими у гравців виникали проблеми, так і самого костюма, який багатьох розчаровував. І так, так, так, тепер усі модулі для костюму Волазара встановлюються самим Волазаром та працюють одразу. Немає потреби ставити кожен модуль окремо в пістолетний слот. Укріплений і сам костюм (після встановлення модулів). Також у костюмі ГГ трохи швидше бігатиме. Я думаю, що після цього варто пройти цей сюжет ще раз.

Також гравцям слід приділити увагу начебто звичним речам. Наприклад, артефактам і костюмам, деякі з яких зазнали змін. І, може, звичний арт, який ви клали у схованку, тепер буде постійним гостем вашого рюкзака, а то й пояса.

Звичайно, багато з того, що було додано до моди ОП-2.2, не висвітлювалося навмисно. Зроблено це було для того, щоб гравці самі відкрили для себе мод наново, ніби як уперше.

❗❗❗ Українську локалізацію обираємо прямо в головному меню, нічого додатково завантажувати не треба. Були перекладені всі тексти, а сталкери у переважній мірі говорять українською. Сюжетне озвучення не перекладено.


Скріншоти :


Системні вимоги:

Процесор: частота не нижче 3 ГГц
ОЗУ: щонайменше 8 ГБ
Відеокарта: GTX 1060 6 GB
SSD: 40 ГБ вільного місця (мод + сейви, скріншоти, логи тощо)
Так, саме SSD, це вже вимоги часу, якщо звичайно не хочете витратити життя на завантаження сейвів та налагодження. Якщо ви плануєте встановлення аддонів, то знадобиться додаткове місце на SSD.
OC: Windows 10 x64


Поради перед початком гри:

  • Після встановлення модифікації уважно вивчіть Меню гри. Дуже уважно, там багато нововведень, які допоможуть вам гнучкіше налаштувати мод під себе.
  • Під час гри уважно читаємо всі сюжетні смс та діалоги. Дуже уважно. Навіть якщо вам здається, що ви знаєте їх напам’ять. Інакше ви можете опинитися в ситуації, коли прийшли на потрібне місце, а там нічого немає.
  • Також уважно читаємо та вивчаємо характеристики артефактів та броні, там теж є зміни.

Рекомендації від тестера :

Тестер та член команди авторів мода Алексій Дворник, ділиться корисною інформацією – наполегливо рекомендуємо до прочитання :


Встановлення:

1. Завантажити модифікацію : Офіційна торрент-роздача Google Drive
2. Завантажити актуальний патч :
 Google Drive (НГ – не потрібно)

Важливо :

  • Після встановлення патча увімкніть динамічні аномалії в меню гри “Опції” – “Гра” – “Динамічні аномалії”.
  • Після цього завантажуйте сейв, з якого продовжуватимете грати. Краще зробити тут ще один сейв для закріплення змін патчу.
  • Далі можете вимкнути динамічні аномалії, якщо ви з ними не граєте.

Встановлення: Мод йде ріпаком, тому для установки потрібно завантажити архів, запустити інсталятор і вказати шлях у порожню папку, оригінальна гра не потрібна.

Встановлення патча: Інсталятор сам визначить місце встановлення моди. Якщо цього не станеться, буде запропоновано вибрати місце установки патча.


Аддони та правки

Наведені нижче графічні аддони не сумісні між собою. Не треба ставити їх усі одночасно.

Графічний аддон Autumn Aurora 2 (скріншоти)


1. Українська локалізації для ОП 2.2
Оновлення перекладу ОП-2.2 українською
Автор : jarni sam (jarni ua)
Завантажити : ОП 2.2 ua text

2. Заміна рублів на гривні
Автор : jarni sam (jarni ua)
Завантажити : op22_hryvnia
Розробник: Winsor, Akill, Buusty, Hiko та інші
Дата виходу: 09.01.2022

Коментарі до “Об’єднаний пак 2.2

Залишити відповідь