logo

Modpack for Anomaly 1.5.1 by Stolichnay KEKW

Modpack for Anomaly 1.5.1 by Stolichnay KEKW

Дана збірка модів має на меті покращити ігровий процес, кардинально не змінюючи сам баланс моду, всі моди протестовані автором локалізації, все працює добре. В неї включено аддон BOOMSTICKS AND SHARPSTICKS. А от українська локалізація додана з допомогою машинного перекладу, тож його якість суперечлива.


Список добавлених доповнень:

 1. BOOMSTICKS AND SHARPSTICKS (FOV виставити 70)
 2. FDDA аддон Анімації предметів: їжа, лут мутатнів, сигарети і тд.
 3. HD пак моделей сталкерів для всіх угрупувань.
 4. JSRS SOUND MOD 3.6 мод який кардинально міняє звук в грі, вибухи, постріли, свист куль і тд.
 5. UKRAINIAN LOCALIZATION V0.2 FOR ANOMALY Повний переклад тексту на українську мову.
 6. UKRAINIAN VOICES 1.2.2 змінює озвучку сталкерів на українську (окрім долгу, моноліту і найманців).
 7. HOLLYWOODFX V2.0 додає різні пошкодження від куль, під час попадання по металевих поверхностях з’являться патрікли іскор і тд.
 8. Анімації для гг (взяті з OGSR).
 9. Escape from Tarkov reshade графічний мод, який доповнить нашу аномалі і прибере темні ділянки в грі.

Відео огляд модифікації


Встановлення модифікації :

Спочатку нам потрібно завантажити саму модифікацію Anomaly 1.5.1.
Завантажуємо нашу збірку : Modpack for Anomaly 1.5.1 by Stolichnay KEKW.

Детальніше про встановлення :
(відео зі старого сайту, тому використовується тимчасово)

Коментарі до “Modpack for Anomaly 1.5.1 by Stolichnay KEKW

 1. В мене єдине питання щодо решейду. Роблю все як на відео: запускаю решейд, встановлюю його, потім захожу в гру, відкриваю решейд, вибираю EscapeFromTarkov, але немає стільки вкладок, як на відео. Лише
  Debаnd,
  Daltonize,
  UIMask_Bottom,
  LUT,
  DisplayDepth.
  Якщо увімкнути ще останнє, то з картинкою взагалі відбувається щось дивне: половина екрану стає чорною, а інша – в перемішку з кольорами червоного, синього і зеленого. Що робити і як пофіксити ?

 2. Граю за одинаків, взяв квест у вченого (з охоронців на Янові). Прийшов здавати, але він перетворився на найманця… Як таке можливо? В перший раз бачу, що NPC змінюють угрупування під час гри.

  1. Доброго дня, відгуки про цей пак є що він досить “легкий”.

   Сказати чесно, я не знаю як ще його оптимізувати можна, а автор на скільки я чув ( цього паку ) вже не займається ним

  1. Вибачте, схоже в мене не вийшло зробити нормальний торрент файл. Я написав в нашому діскорді – надіюся люди допоможуть.

   Якщо зможуть допомогти – я залишу тут ще 1 коментар ( щоб Вас пінгануло )
   Вибачте за незручності

 3. Всім привіт. Було б класно колись вичитати перелад Аномалії. Бо в деяких місцях прямо видно, що переладали через гугл. Колись на відео Вольницького бачив. А так збірка дуже класна)

  1. А який лог виліту?
   І також чи ви забажали бажання чи при спрлбі вилітає? Бо якщо ви забажали, щоб зона зникла, то вона і зникла)
   Киньте сюди лог виліту. Після того, як гра крашнулася він копіюється у буфер обміну

 4. Ще, що буде якщо я повбиваю важливих захисників наприклад: обов’язківців які охороняють вхід на локації з баром або вб’ю всіх обов’язківців зі звалища? А важливі NPC відроджуються?

  1. Якщо ви до них ворожі, то можете весь бар випиляти. Квести це не зламає.

   Важливі НПС – не відроджуються, але , якщо вони до вас нейтральні, то вони безсмертні (окрім Хіп, Фаната, та Вовка здається)

   А от группа Стрільця має велике хп

 5. Мене завжди цікавило як працює зміна фракції під час гри. Наприклад: 1. Я ворог для тієї фракції і я хочу в неї вступити, що я повинен зробити? 2. Та фракції для мене нейтрали, я вступив через головного. Будуть якісь баги чи фішки?

  1. Для початку мені бажано було б для повного розуміння зрозуміти, з якої ви фракції.(наскільки я розумію з Волі).
   Приведу приклад ви Волівець, але хочете перебратися до Долгу. Вам буде необхідно вступити до наприклад Чистого Неба.(вступ здається коштує щось біля 20к). І вже як ЧНовець піти вступати до Боргу. Але оскільки ви стаєте ворожими до Волі від якої у вас були сайд-квести проваляться. І у вас уже поганенька репа з Долгом,тому можливо вступ буде не можливим.

   Якщо ви переходите в нейтральну для вашого угруповання фракцію, то провається лише один квест, у якому ви бігали по зоні від торговців до торговців.(він жовтий).
   Але його можна буде взяти у іншого угруповання

 6. Як працює ця фішка з відриванням нашивки? Якщо я її відірву я зможу спокійно ходити біля нейтралів і вони не будуть по мені стріляти, а якщо я наклею її знову, то вони почнуть по мені стріляти?

  1. Як я розумію ви Волівець?
   Якщо коротко нашивка дає принадлежність костюму до угруповання.
   Приведу вам приклад: Ви одинак. Знайшли класний костюм бандосів. Якщо ви його його одягнете без знятої нашивки, то ваша фракція для НПС буде бандит. Але,якщо ви вдягнете його перед сталкерами вас ще будуть пам’ятати одинаком. Якщо вас не пам’ятають одинаком,то ви можете йти допустимо до Мерків, і вони по вам не відкриють вогонь, але зблизька вони вас розкриють. А якщо ви знімете нашивку, то ви хоч в елмбезі Моноліту ходіть, ви будете для всіх одинаком.

   Але для цього здажться в налаштуваннях/геймплей/маскування має бути ввімкнене. Проте стандартні налаштування факторів трохи криві,то можете узагалі їх викрутити на мінімум

 7. Ви про унікалтнф стволи? Типу як МП5 Фрезер в ванільній аномальці? ФН”Еотеч”, СВД “Рись” і т.д.У басі це будуть деякі ВССи і т.д. Якщо так,то у Спритника в продажі. А якщо ви питаєте про Тоз34″Зубр”,то він також є на барахолці у нічного торговця.

  1. Ви про унікалтнф стволи? Типу як МП5 Фрезер в ванільній аномальці? ФН”Еотеч”, СВД “Рись” і т.д.У басі це будуть деякі ВССи і т.д. Якщо так,то у Спритника в продажі. А якщо ви питаєте про Тоз34″Зубр”,то він також є на барахолці у нічного торговця.

   1. А якщо ви хочете купити собі снарягу Волі. Тоді має бути кілька факторів: 1) ви нейтральні, до Волі або самі є членом Волі.
    2) Ваш ранг і репутація. У аномалі від вашого рангу та репцтації(із угрупованням) залежить асортимент у торговців. Як у ванільній системі торговців я не пам’ятаю, але у TraderOverhaul екза з’являється від 1500+ репутації угруповання.
    3) Нюанс у аномалі оновлення асортименту відбувається через зазначений час у налаштуваннях економіки. Наприклад на самому важкому рівні економіки оновлення асортименту стоїть кожні 72 години.Проте це можна змінити самому:
    Меню/налаштування/геймплей/економіка і там уже знайдіть пункт оновлення асортименту. Він знаходиться, якщо прокрутити, то у самому низу

 8. @zerash Доброго вечора, є кілька варіантів.Перше ви вимкнули мітки в кпк. У кпк над картою є кнопка, яка відповідаж за мітки на карті. Оскільки збірка не містить у собі аддонів по типу “WTF tasks pack” і т.д. Тоді на мою залишається хіба варіант траблів з файлами локалізації, проте це малоймовірно, тому я б хотів,щоб ви прикріпили кілька скрінів з гри

  1. Привіт, дуже дякую за запитання. Особисто я не грав в цю збірку, але задав це саме питання людям які її проходили. Як тільки я буду мати відповідь я Вам відпишу.

   А дане повідомлення Вам, щоб ви розуміли, що ми побачили ваше питання і не ігноруємо його.

Залишити відповідь