logo

AtmosFear3

AtmosFear3

Atmosfear – це набір модифікацій для гри S.T.A.L.K.E.R. – Поклик Прип’яті, який змінює та розширює стандартну систему погоди, роблячи її більш реалістичною та різноманітною. Дальність видимості на деяких погодних циклах була значно збільшена (і знижена на інших), тому в ясний день можна розглянути буквально всю локацію.


Особливості модифікації :

Atmosfear: Blowout:
Ця частина модифікації повністю замінює стандартний викид, роблячи його темним і похмурим, що показує дивні атмосферні феномени, схожі на aurora borealis (північне сяйво), через високий рівень іонізуючої радіації. Також під час викиду по локації проходять справжні “хвилі” викиду, подібні до тих, що можна побачити у вступному відео Чистого Неба.

AtmosFear: Fallout:
Тепер Зона значно менш безпечна. Іноді тут випадають радіоактивні та кислотні опади. Вони завдають значних ушкоджень гравцеві, спійманому на відкритому просторі без належного захисту бронежилетом, артефактами чи медикаментами. Найближче укриття відображається на мінікарті, коли рівень радіації або забруднення стає смертельним. Також кислотні опади дуже швидко роз’їдають бронежилет та шолом.

AtmosFear: Psi Storm:
Новий вид погодної аномалії, яка дуже небезпечна для незахищених сталкерів. Пси-енергія накопичується у вихорах, які виробляють сильне пси-випромінювання при розрядці. Броня (шолом) і деякі препарати знижують псі-вплив, але пси-вихори небезпечні ще й тим, що при розрядженні виробляють дуже велику напругу, яка завдає серйозної шкоди на малих дистанціях. При розрядці землі можуть утворюватися артефакти (хоча ймовірність їх появи низька – ~5%), отже після пси-шторма не забудьте пробігтися по локації з детектором.


Скріншоти модифікації


Відео модифікації


Системні вимога ти продуктивність

Atmosfear 3 вимагає щонайменше 2 Гб оперативної пам’яті для комфортної роботи.

ВАЖЛИВО: текстури високої роздільної здатності вимагають на 500 Мб більше пам’яті, ніж оригінал. На 32 бітних системах або на системах менш ніж з 3 Гб оперативної пам’яті, їх установка може викликати серйозну нестачу пам’яті. Цей мод може серйозно навантажити відеокарту, т.к. він розроблявся для відеокарт high-end.

Якщо у вас проблеми з продуктивністю, спробуйте знижувати розширені налаштування графіки.
Ніколи не змінюйте базові пресети (Низько, Середньо, Високо). Також FPS можуть знизити динамічна глибина поля та хвилі викиду.


Завантаження та встановлення

? Файли для завантаження

  1. ? Завантажити модифікацію :  Mod DB | GameFront [178 МБ]
  2. ? Завантажити українську локалізацію : Google Drive [10 КБ]

? Порядок встановлення :

  1. Встановити чисту копію ‘Поклик Прип’яті’ з патчем ‘1.6.02’ (пропустити пункт якщо вже встановлено).
  2. Запустіть інсталятор “AtmosFear 3 CoP Setup” і дотримуйтесь інструкцій.
  3. Розархівувати файл з українською локалізацією і перемістити його в папку з грою (якщо потрібно : погодитися на заміну файлів)
  4. Почніть нову гру. На жаль, це необхідно для правильної роботи Atmosfear 3.

ЗАПАМ’ЯТАЙТЕ: Завжди робіть бекап папок “bin” та “gamedata” перед встановленням цієї модифікації. Всі проблеми через невиконання цього простого правила лежать тільки на ваших плечах.

Модифікація тестувалася та призначена лише для версії ПП 1.6.02.

УВАГА!
Мод замінює оригінальні dll рендер гри. Це потрібне для правильної роботи Atmosfear. Оригінальні dll при установці будуть переміщені до папки bin\dll_backup. При видаленні файли будуть переміщені на свої місця. Але якщо раптом цього не сталося – після видалення скопіюйте їх вручну назад у bin.


Залишити відповідь