logo

Шлях в імлі + GUNSLINGER mod

Шлях в імлі + GUNSLINGER mod

Шлях в імлі – це сюжетна модифікація, розроблена на платформі Поклик Прип’яті.  Головною особливістю модифікації є новий цікавий сюжет з декількома фіналами, при проходженні якого гравцям буде необхідно виконати величезну кількість квестів і різного роду завдань. Іншою важливою особливість цього проєкту є нові локації, зроблені розробниками з нуля.


Сюжет :

У 2013 році сталкер на прізвисько “Саван” випадковим чином торкається до однієї з таємниць Зони. Він дізнається секретну інформацію про якусь таємну дослідницьку групу в центрі Зони. Ніхто не знає цілей цієї групи . Відомо лише, що їх дії можуть мати катастрофічні наслідки. Що насправді відбувається в центрі Зони, і належить з’ясувати нашому герою. Але для цього йому необхідно викрити таємну групу і вирішити долю проєкту “Спектр”. 


Особливості модифікації :

 • Новий сюжет.
 • Нові анімації.
 • Нові моделі персонажів.
 • Нові та перероблені  локації. 
 • Нова зброя.
 • Нове угруповання – «Спектрум».
 • Адаптація GUNSLINGER mod

Завантаження та встановлення :

 • Шлях в імлі + GUNSLINGER mod (з українською локалізацією) : Завантажити (Google Drive)

  Встановлення: закинути папку gamedata у папку з грою. Попередній патч вже включено. Зміни написано в текстовому документі в архіві.

Розробник: Spectrum Project
Дата виходу: 24 травня 2014 р

Коментарі до “Шлях в імлі + GUNSLINGER mod

 1. Всім доброго дня! Мод просто суперовий!
  Грав в базову версію з рос. сайта без GUNSLINGER Мода. Скажу просто так: Це база. Дуже файний сюжет. Мені дуже сподобалася локація Кордон, та хочу, звернути увагу на просто крутезніший блок-пост військових.
  Короче. Всім рекомендую хто не грав (Думаю мало таких).

 2. Базова версія потрібна, але не впевнений що піде на ліцензії. Скачуйте з Google drive, розпаковуєте архів і вставляєте папку gamedata у папку з грою. Якщо на ліцензованій версії гри не йде то можна скачати піратську на толоці.

 3. Ще мушу написати тут на сайті, якщо знайдете помилки в перекладу, дуже прошу, робіть фотку або скрін і надсилайте в групу яка тут є по ссилці на торрент файл!!! Я всьо поправлю або хочаб постараюсь зробити краще для наступних поколінь так сказати

  1. Пограв я кілька годин у збірку. І скажу, що чимало помилок не тільки в текстах, але й у стабільності роботи модифікації. Звичайна версія без Gunslinger-а працювала набагато краще. Зіштовхнувся із глухим зависанням, коли проходжу тунель із бандитами вперше (даю їм горілку, а потім біля виходу із тунелю гра висне намертво). Також є проблеми із квестом на супровід Студента. Якщо його вести стежиною крізь те місце, де в ТЧ розташувався Петруха із групою, то гра вилітає, а якщо провести іншим маршрутом, то вильоту нема. Щодо перекладу, то є чимало русизмів. Також фрази Художника (якому можна продавати поламану зброю) не перекладені. Хоча може, це вже виправлено.

   1. Я займаюсь тільки перекладом, виліти в цій модифікації не до мене і вони ще з російської версії. А от фрази художника поправлено але патч вийде чуть пізніше вже як нова версія перекладу щоб не треба було патчувати. Дякую за відгук♥

  1. Привіт, дуже дякую за Ваш коментар.

   Якщо Вас цікавить торрент посилання саме для цієї модифікації : https://t.me/illyshanchiktop/493 (там в новині автора є посилання на торрент файл)

   Я візьму ваше прохання до уваги і постараюся добавляти більше джерел на завантаження

Залишити відповідь