logo

S.T.A.L.K.E.R. Anomaly 1.5.2 

S.T.A.L.K.E.R. Anomaly 1.5.2 

Anomaly – це один із найпопулярніших, глобальних, очікуваних модів на платформі COC. Оновлений геймплей, перероблена графіка та атмосфера, війна угруповань, нові шейдери, сюжет, який складається з 4, незалежних один від одного частин, і багато чого іншого чекає в Anomaly.


Особливості модифікації

Anomaly – це самостійна модифікація, яка не потребує наявності оригінальних ігор трилогії, тому в жодному разі НЕ встановлюйте модифікацію версій 1.5.1 та/або 1.5.2 поверх застарілих версій, а також оригінальних ігор трилогії (ТЧ, ЧН, ЗП). Також не використовуйте застарілі аддони, призначені для версії 1.5.1, якщо вони не були оновлені, інакше ви ризикуєте зіткнутися з проблемами та вильотами.

Anomaly версія 1.5.2 : Це оновлення модифікації версії 1.5.1 до версії 1.5.2.

❗ Багато аддонів, створених раніше для версії 1.5.1, вимагають оновлень для стабільної гри на 1.5.2. ❗FAQ

Запитання: Це те велике оновлення, на яке ми так чекали?
Відповідь:
Ні, перед вами – збірка невеликих виправлень та покращень, покликаних підвищити стабільність версії 1.5.1.

Питання: Що було змінено у 1.5.2 порівняно з 1.5.1?
Відповідь: Список змін доступний у файлах оновлення, що завантажуються. Врахуйте, що будь-які аддони, які стосуються наведених нижче файлів, не будуть сумісні, доки не будуть оновлені.

Питання: Чи працюватимуть мої аддони чи модпаки на 1.5.2?
Відповідь: “Залежить від”. Багато перевірених і протестованих на новій версії аддонів, як і раніше, працюватимуть, тоді як деякі вимагатимуть від їх авторів оновлень відповідно до змін у версії 1.5.2.

Питання: Отже, коли буде наступне велике оновлення Anomaly?
Відповідь: Ми, як і раніше, працюємо над версією 1.6. Зроблено вже багато, але роботи, як і раніше, не менше. Щоб багато не обіцяти, версія 1.6 буде випущена, коли вона буде готова. Більше подробиць буде опубліковано перед релізом 1.6


Відео огляд


Завантаження та установка

Завантажити та розпакувати поверх чистої, не модифікованої версії 1.5.1, підтверджуючи заміну файлів, якщо необхідно. Збереження чистої версії 1.5.1 повинні бути сумісні. Тим не менш, ми рекомендуємо зробити їх резервні копії перед оновленням до 1.5.2.

Повне встановлення 1.5.2:

 • Розпакуйте версію мода 1.5.1 у порожню директорію;
 • Розпакуйте оновлення 1.5.2 у ту саму папку, підтверджуючи перезапис файлів.
 • Після встановлення та перед наступним запуском обов’язково очистіть у лаунчері шейдер-кеш.

Файли для завантаження :

 1. Завантажити Anomaly 1.5.1 ModDB (8.8 Гб)
 2. Завантажити нову версію 1.5.2 ModDB

Коментарі до “S.T.A.L.K.E.R. Anomaly 1.5.2 

 1. Всім доброго дня! Хочу залишити тут свої враження від моду. Мод видно що якісний, Але для мене він силно хардкорний. Не рекомендував би грати новачкам бо я б його назвав сильно напряжним. А так мод непоганий, Сказав би навіть класнючий, але, як я і казав хардкорний.

  1. Чувак… Це ти ще в збiрку “Reality” не грав, де потрiбно на противогаз вручну вставляти фiльтри, заряджати магазини, вiшати тi на розгрузку i т.д. + завиликi потреби в нормальнопу п.к. але воно того варте. Сталкери помирають в аномалiях як i мутанти, вони кидають болти та гiльзи, не ведуть себе як бовдури + на все є анIмацiї. Короче Аномалi це не хардкор)

 2. Встановив Втечу з Прип`яті 4.0 – себто, EFP 4.0, на Аномалію. Шпарило добре, зависань, окрім тих, що від диску – не спостерігав. Аж тут стається оця немовби “зрада” – тупо вилітає, коли збереження завантажую, не вказує на помилку цього лайна. Прийдеться перевстановити.

  1. Привіт, сумісність з Stolichnay_KEKW – не перевірялася, 99.9% що будуть проблеми.

   Українізатора для версії 1.5.2 я ще не бачив, за доповнення також немає інформації (можливо пошукайте на moddb)

Залишити відповідь