logo

Escape from Pripyat ( EFP 3.0)

Escape from Pripyat ( EFP 3.0)

Escape from Pripyat (EFP 3.0) — це хардкорний модпак для Stalker Anomaly, який підтримується талановитими модмейкерами спільноти Anomaly. EFP містить модифікації, які додають напівреалістичні елементи ігрового процесу, подібно до складних шутерів від першої особи, таких як Escape From Tarkov. Хоча EFP аж ніяк не є альтернативою однокористувацькій грі Таркова, вона, безумовно, черпає натхнення з EFT не лише в назві.Встановлення та завантаження модифікації

ЗАВАНТАЖИТИ НОВУ АКТУАЛЬНУ ВЕРСІЮ МОДИФІКАЦІЇ Escape from Pripyat v4 (EFPv4 1.5.2)


Офіційна технічна підтримка EFP 3.0 : Discord


Коментарі до “Escape from Pripyat ( EFP 3.0)

  1. Доброго дня, на жаль, в нас на сайті немає системних вимог до цієї збірки. Можливо вона є на офі діскорд каналі модифікації (посилання в публікації )

   Але +- це такі самі вимоги як і до Anomaly (звичайної)

 1. послідовно встановлюючи модифікацію у мене трапилася помилка, і архів не хоче до кінця розпаковуватися. і взагалі, чому не можна зробити все одним файлом, або хоча б детальну інструкцію по встановленню. Було б дуже класно як би ви попросили Вольницького зробити відео по встановленню мода.

  1. Доброго дня, файли і спосіб встановлення ми взяли з офіційного діскорд сайту цієї збірки, там також присутня технічна підтримка.

   Інструкція в нас присутня але в текстовому варіанті. Стосовно побажання творення відео інструкції – ми візьмем це до уваги, дякую.

Залишити відповідь