logo

Alone in Windstorm 1.3 (UA Edition)

Alone in Windstorm 1.3 (UA Edition)

Модифікація на рушієві X-Ray Engine за мотивами всесвіту “МЕТРО 2033”, націлена на розкриття виживання в суворих зимових умовах Мурманської області.

Про модифікацію :

На подвір’ї зима 2013 року. Кольський півострів, Мурманська область. Тут, у лісових околицях міста Полярні зорі розташовується метеостанція, де вахтовим методом працює двоє співробітників. Одного разу, зв’язок із зовнішнім світом раптово обривається. Чи то радіостанція забарахлила, чи то хуртовини вивели з ладу обладнання на радіовежі. Після чесного жереба, один із напарників вирушає перевірити наявність неполадок. Назад він уже не повернувся… Головний герой гри, під вашим керуванням, висувається на його пошуки… Дізнайтеся, що сталося. Досліджуйте нові локації та виживайте в суворих умовах із набором унікальних геймплейних фіч. Насолоджуйтесь атмосферою красивої та суворої зими.


Особливості модифікації :

 • 3 нові наземні локації та 2 підземні рівні;
 • Зимова атмосфера;
 • Нова сюжетна лінія з озвученням персонажів, створена за сеттингом серії Метро;
 • Розширений ігровий процес: крафт, система захворювань, збереження біля вогнищ, симуляція життя, рандомний спавн предметів;
 • Ускладнений геймплей із елементами виживання;
 • Дикі звірі: Вовки, Лисиці, Зайці, Ведмеді, Олені;
 • Два режими гри: Сюжетний та Режим виживання;
 • Власний фоновий саундтрек;
 • Нове оформлення гри;
 • Багато чого іншого.

❗ Ексклюзивна UA Edition версія гри з текстовою українською локалізацією модифікації та патчем 1.3

Український переклад адаптовано під нову версію модифікації 1.3, яку ви бачите зараз вперше. Доступний лише текстовий переклад, шукаємо акторів озвучення для повної української локалізації.


Особливості патчу 3.1 :

 • Добавлення гасової лампи.
 • Добавлення ніг для ГГ від першого лиця.
 • Виправлення різних багів.


Скріншоти модифікації:


Відео:


Завантаження та встановлення :

Завантаження :

❗ Не потребує оригінальної гри. Завантажив — граєш!


Додаткова інформація :

Автор моду: Leer; Invincible
Автор локалізації: СЛ/S Translations (Андрій Чебанков)
Автор озвучки: Сірий Лис

Підтримати автора модифікації : 4149499343326722 – ПриватБанк (Leer)


Автори модифікації українець (Leer) та росіянин (Invincible). Після мовчання з боку росіянина (а можливо і підтримки війни – історія замовчує) наш розробник вирішив зупинити співпрацю з “колегою”. Модифікація створювалася до повномасштабної війни.

Саме завдяки Leer‘у модифікація отримала ексклюзивний патч 1.3, а завдяки СЛ/S Translations – українську текстову локалізацію.

Дякую за принципову позицію нашому розробнику.

Коментарі до “Alone in Windstorm 1.3 (UA Edition)

  1. Автори модифікації українець (Leer) та росіянин (Invincible). Після мовчання з боку росіянина (а можливо і підтримки війни – історія замовчує) наш розробник вирішив зупинити співпрацю з “колегою”. Модифікація створювалася до повномасштабної війни.

   Саме завдяки Leer‘у модифікація отримала ексклюзивний патч 1.3, а завдяки СЛ/S Translations – українську текстову локалізацію.

   Дякую за принципову позицію нашому розробнику.

   Росіянин немає нічого спільного до нової версії

   1. Ні братику, цей мод ТОП. Я тільки прикрашаю гру, а цей мод привносить у гру нові локації, механіки, найкраще освітлення на сьогоднішній день, прекрасні текстури ґрунтів. Так є мінуси, стіни, цегла це все мильне. А загалом це ТОП мод. Я тут не зі своїми текстурами на дні. І це прекрасно, тому що автор мода виконав величезну роботу, він топ.

 1. перший час нічого не поняв, потім туди-сюди та й почав орієнтуватися та розуміти шо да як…. АЛЕ ЯК ЖЕ К***О МОЖНА БУЛО ДОДУМАТИСЯ ЗРОБИТИ БАГАТТЯ НА 1 КНОПКУ ЯКУ НІДЕ НЕ ОЗВУЧУЮТЬ

  …я все сказав.

  Мод хороший для любителів зими та хардкору саме те.

Залишити відповідь