S.T.A.L.K.E.R. – Priboi story

S.T.A.L.K.E.R. – Priboi story

Після історії Міченого пройшов приблизно рік. Ви військовий лейтенант Прибой Сліпченко, і вас відправили в зону… Була таємна організація, яка називалася UHSF, і вони були відповідальними за інцидент. У них була база в Мертвому місті, але найманці знищили їх наприкінці 80-х. Організація розпалася, а останні живі члени зникли.

Якимось чином ця історія пов’язана з історією Міченого, і згодом ви дізнаєтеся, як. У зоні було заховано понад 20 важливих секретних документів, і вам потрібно буде знайти їх, щоб завершити головоломку. Вам потрібно буде бути «Шерлоком Холмсом» і копати в зоні глибше, ніж ви робили раніше. Це перевидання популярної модифікації Priboi Story, яка вийшла наприкінці січня.


Скріншоти :


Відео огляд модифікації :


Завантаження та встановлення :

Завантаження : 💾 S.T.A.L.K.E.R. – Priboi story

Встановлення :

Розпакувати архів в папку з ТЧ 1.0005 (на 6 патчі робота не гарантується); В файлі fsgame з допомогою Wordpad чи блокнота знайти пункт «gamedata» і замінити там «false» на “true”


Додаткова інформація :

Автор : dez0wave

Реліз : 14 квітня 2014 р (перша версія 2008)

 • Для новачків
 • дата додавання 26.08.2022
 • 5/5 - (4 голосів)

Коментарі до “S.T.A.L.K.E.R. – Priboi story

   1. Недавно Аномальний Притулок робили відео про цю модифікацію. Версія яка завантажена на сайт – та сама яку використовували для проходження і зйомок футажів.

    Краще запитайте в них про всі наявні локалізації, я лише знаю – що відсутня українська локалізація.

 1. Добридень, панове. Я теж сів за українізацію цього МОДу. Вже почав. Планую перекласти текст і українізувати (замінити на українську версію) голоси деяких сталкерів. Баньдюків – залишу з їх звичним “язиком” :). Крім того, ще зміню деякі текстури, на українські… Коли буде що представити, мабуть тут (на цьому сайті) і викладу… Якщо не буде заперечень…

Залишити відповідь