logo

Anomaly-Ukraine

Anomaly-Ukraine

Це повністю українська збірка на S.T.A.L.K.E.R. Anomaly 1.5.1.2. від українського модмейкера 𝐏𝐨𝐬𝐢𝐭𝐢𝐯𝐞.


Ця збірка повністю українська, плакати в барі, текст, озвучка, все це українською, навіть є сигарети з правим сектором XD. Можливо для когось це все буде зайве, да так впринципі і є, я не заморочувався з каноном і неканоном, я робив як хочу, канон і атмосфера будуть в нашому моді Past Times, а ця збірка, її можна навіть васянкою назвати, я нічого такого там не робив, просто назбирав аддони та поставив їх, до того ж є один маленький, але дуже не приємний баг, якщо спробувати поспати на ліжку, чекайте виліт, але якщо спати у спальному мішку, все нормально, тому у першу чергу купуйте спальний мішок.

Про аддони, все по класиці, HD Models Addon, BaS, Blindside.l, JSRS Sound Addon, FDDA, але є і ті аддони котрі мало де застосовуються, наприклад Movements Effects (чи якось так) – анімації від 1 обличчя, біг, присідання, і все таке, Dialogs Dinamics UI – При розмові з будь-яким НПС камера до нього приближається і слідкує за його рухом, SWM Visible Body – ноги від 1 обличчя, та достатньо іншого.


Скріншоти:


Інструкція по встановленню:

Розпакувати архів.
Перенести все що в його середні в папку з Anomaly 1.5.1.2, саме ця версія.
Перенести фікси з архіву до папки зі збіркою.
Налаштувати аддони, по моєму досвіду можна їх ставити у будь-якому порядку, до речі якщо хочете грати з HD Models Addon, не ставте мод Fixed Vanilla Models-Textures, а якщо хочете грати з покращеними оригінальними моделями з Аномалі, навпаки ставте цей аддон.


Посилання на завантаження: Anomaly-Ukraine


Про автора: у нас є своя команда, але працюю поки тільки я один, бо у учасника команди через війну немає доступу до свого ПК, мій же нік Positive, звичайний хлопець котрий робить моди на свою улюблену гру.

Discord автора : https://discord.gg/MbFFGJG56t

Коментарі до “Anomaly-Ukraine

 1. Найкраща на даний момент українська збірка.
  Хоч і має деякі неканонічності і свої приколи, але грається дуже класно.
  1. Установка швидка, без танців з бубнами (закинув архів в папку з Аномалі і граєш)
  2. Оптимізація дуже хороша (піде навіть на слабких пк, бо збірка немає 1000 марних модів які абсолютно не впливають на геймплей)
  3. Збірка дуже підійде тим хто хоче пройти Аномалі з новою зброєю і оновленою графікою, і саме головне на українській мові
  4. Самий головний плюс це українська мова, звісно іноді проскакує помилка в тексті, або пропущенний розділовий знак, але це точно на данний момент сама якісна українська мова на Аномалі.

Залишити відповідь