logo

S.T.A.L.K.E.R. 2: Серце Чорнобиля. Офіційні шпалери та арти

S.T.A.L.K.E.R. 2: Серце Чорнобиля. Офіційні шпалери та арти

Перший арт гри S.T.A.L.K.E.R. 2


Текст публікації :

S.T.A.L.K.E.R. 2 — нова частина легендарної серії, яку люблять мільйони гравців по всьому світу.

Свобода вибору, передова графіка, один з найбільших відкритих світів з неповторною атмосферою надзвичайно небезпечної місії — все це чекає гравців в найамбітнішому проекті GSC Game World.

Відправляйтеся в Зону — заборонену територію навколо Чорнобильської АЕС, наповнену радіацією, небезпечними мутантами та смертоносними аномаліями. Станьте сталкером в гонитві за скарбами і таємницями. Знайдіть свій шлях в цьому світі — або згубіться у ньому назавжди.”

Дата публікації : 23.07.2020


Текст публікації :

Привіт, сталкери,

Уточнення щодо присутності GSC на стрімі Xbox із демонстрацією ігор від незалежних розробників.

23 березня буде 14 річниця гри S.T.A.L.K.E.R .: Shadow of Chernobyl. Минулого року в цей день ми показали перший скріншот S.T.A.L.K.E.R. 2, а в цьому підготували відео про роботу за лаштунками розробки з показом напрацювань із гри.

Матеріали готувалися до стріму Microsoft 26 березня, але через формулювання у блозі Xbox Wire сюрприз був передчасно розкритий. Ми не планували показувати більшого в рамках цієї події. Але запевняємо, що в 2021 ви обов’язково побачите апдейти більші і гучніші.

Помилка була швидко виправлена, але новина все одно розлетілася інтернетом. Можливо, з цим дописом буде те ж саме, тому ось концепт-арти з гри, що ідеально пасують до будь-якого посту.

Нам шкода, що трапилася неточність, але ми все ще плануємо порадувати вас 26 березня. Заглядайте на стрім!”

Дата публікації : 19.03.2021


Текст публікації :

“Ми, GSC Game World, змушені звернутися до спільноти з офіційним коментарем щодо ситуації, яка склалася навколо науково-дослідного інституту Чорнобильської аномальної Зони (НДІЧАЗ) і нашої можливої “причетності” до цієї структури.

Останнім часом надходило багато запитань від членів спільноти щодо карт, зниклого журналіста та інституту загалом. Тепер до цього переліку можна додати підозрілі сайти та пропозиції “агентурної роботи”. За такого стрімкого розвитку подій залишати питання без нашого коментаря та очікувати, що ситуація вирішиться сама собою, вже неможливо.

Змушені підкреслити, що не маємо ніякого відношення до НДІЧАЗ. Якщо нам стане відомо, що за якимось збігом обставин або навмисно, хтось із співробітників нашої компанії брав у цьому участь, ми обіцяємо провести внутрішнє розслідування та знайти причетних осіб, якщо такі є.

А поки ми, разом зі спільнотою, продовжуємо уважно стежити за ситуацією і прагнемо в ній розібратися. Просимо вас бути пильними, не піддаватися на провокації і не брати участь у будь-якій протизаконні діяльності.

З повагою, GSC Game World.”

Дата публікації : 29.05.2021


Арт до публікації : “Звіт про дослідну операцію «Бір»
Дата публікації : 15.07.2021


Текст публікації
Дата публікації :


Обкладинка журналу PC Gamer (завантажити журнал)


Арт до публікації про скасування NFT
Дата публікації : 17.12.2021


Арт до публікації про закінчення ARG
Дата публікації :
27.12.2021


Концепт-арти з фінального документу ARG

Концепт-арти з фінального документу ARG (без тексту )


Залишити відповідь