logo

Lost Alpha DC Extended

Lost Alpha DC Extended

“Lost Alpha DC Extended” – це глобальне доповнення для “Lost Alpha DC”, яке розробляє та підтримує Михайло Калмиков – головний геймдизайнер оригінальної “LA DC”. Основний акцент тут зроблено на ускладнення та розширення ігрового процесу, розвиток RPG-елементів гри, а також зміна сюжету. Звісно, ​​є й інші зміни.

Ця версія рекомендована для встановлення тим, хто хоче отримати максимальний челендж, а також серйозно оновити враження від проходження «Lost Alpha DC». Вона активно доопрацьовується, періодично виходять оновлення, але поточна версія повністю стабільна та проходить без вильотів.


Особливості Extended версії:

 • Додано більше 60 циклічних квестів різним квестодавцям.
  Квести бармена в старому та новому барі продубльовані, щоб була можливість брати їх у будь-який час незалежно від сюжету
 • Перебалансовані всі аномалії та поділені на 4 групи за силою замість 3х. Тепер чим глибше проходиш у Зону, тим сильніші аномалії та артефакти, що зустрічаються.
 • На кожну локацію додано від 1 до 3 аномальних зон, які народжують артефакт після викиду. Кожна зона відзначається на карті при її першому відвідуванні.
 • Перероблено механізм отримання очок навичок. Наразі їх дають за накопичений досвід. Чим більше очок навичок ви здобули, тим більше досвіду вам потрібно для наступного очка навички.
 • Hа більшості північних локацій додано перманентну радіацію, від якої захищає шолом, костюми з високим радіозахистом або артефакти.
 • Вирізаний транспорт і перероблений квест, який був з ним пов’язаний
 • Перероблено деякі сюжетні та другорядні квести. Лідер Гріха більше не забирає речі, зате дає нагороду після своїх квестів. Прибраний квест з голограмою в Х7 і замінений на дещо адекватніше.
 • Кілька нових погодних циклів, перебалансовано шанси всіх циклів для більшої рівномірності.
 • Худ перероблений на складніший
 • Складність Майстер і Ветеран стали складнішими, а складності Досвідчений і Hовачок стали легшими.
 • Баланс гри ускладнений з метою мотивувати гравця користуватися артефактами, медикаментами, шоломами та костюмами та апгрейдами для них
 • Деякі надто легкі схованки вирізані, натомість додано багато нових ничок на локації, які, проте, краще заховані
 • Вбудовані всі фікси та оновлення, наявні на даний момент
 • Виправлено величезну кількість багів, помилок квестів, неточностей діалогів. Тут без докладного списку, оскільки кількість таких виправлень зашкалює.


Посилання на завантаження:

Завантажити: Lost Alpha DC Extended (Торрент 8 GB )

Репак включає все необхідне, встанови і грай. Після встановлення необхідно оновлення гри у лаунчері.


Актуальна версiя: 2.83
Платформа: Lost Alpha DC 1.4007
Розробник: Michael Rast & Valerok
Дата релізу: 10 березня, 2020 року

Коментарі до “Lost Alpha DC Extended

 1. Вітаю. Люди, хелп. Дойшов вже до звалища з МР5 для замовника і на початку в одному і тому ж місці виліт. Пробував ставити на системний диск і не системний, відматував сейви- усе марно. Шкода кидати (

  1. Лог виліту є? Ctrl+v в блокнот. У мене теж виліт на звалищі, схоже у нас однакова проблема.

   Лог виліту прикладу, може є знавці які допоможуть…
   Expression : xml_doc.NavigateToNode(path,index)
   Function : CUIXmlInit::InitWindow
   File : ui\UIXmlInit.cpp
   Line : 85
   Description : XML node not found
   Argument 0 : global_wnd
   Argument 1 : ui\game_tutorials_rus_16.xml

   1. Я вже знайшов вирішення цієї проблеми, потрібно змінити мову ДЛЯ ГРИ на англійську, пройти те “місце виліту” поки не з’явиться повідомлення від Біса про допомогу, там же і зберегтись( можна підштовхнути його трохи в сторону якимось предметом наприклад картонним ящиком, та спуститися вниз на зберігання) потім змінити мову.

 2. Є питання, до людей, що вибрали англійську мову… У вас всіх теж деякі текстові діалоги просто підписані, як artefact_text_dialogue(це, для прикладу)? Бо я дивуюсь, чи часом доповнення не встановилось криво… Крім того, я пограв певний час, пройшов місію з вбивством бандитів на фабриці на початку гри. Повертаюсь до Вовка… Спілкуюсь з ним і через деякий час(незалежно від того, чи пробую вже не трігерити з ним діалог, чи проскіпати його швиденько) гра тупо вилітає. А якщо точніше – просто згортається. На фоні працює Loader та програма двигуна гри, але при цьому, активним залишається тільки нижня частина Windows. І так… Я встановив всі додаткові аддони, крім нових моделей NPC і проблем не було

Залишити відповідь