logo

Долина Шумів + Gunslinger Mod

Долина Шумів + Gunslinger Mod

Модифікація Долина Шумів пропонує гравцеві новий сюжет, що абсолютно не перетинається з основним сюжетом оригінальної версії.

Головним героєм цієї модифікації є сталкер Макс, який як і всі, хто знову прибуває в Зону, був не проти підзаробити. Дії сюжету розгортатиметься на новій, створеної з нуля локації.


Cкріншоти


ІНСТРУКЦІЯ ЗІ ВСТАНОВЛЕННЯ:

Завантажити модифікацію 

 1. Повна версія (гра+мод)
  Завантажити : Долина Шумів +Gunslinger Mod
  Iнтрукція для мод+гра :
  1. Розпакувати архів у будь-яку папку.
  2. Запустіть Setup.
  3. Встановіть у вільне місце на диску.

 2. Тільки мод (без гри)
  Завантажити : Долина Шумів +Gunslinger Mod
  Iнтрукція для мод+гра :
  Розпакувати вміст папки Valley of rustles з архіву, до папки, із встановленою грою (Платформа: Call of Pripyat v 1.6.02) .

Коментарі до “Долина Шумів + Gunslinger Mod

 1. Демо версія гри сталкер і дуже просто все зроблено. Коридорна локація і від цього коридорний сюжет. Награв 8~ годин, зіткнувся крашом гри на одному і томуж місці, завантажував попередній сейв – не допомогло. Не знаю для кого ця модифікація, спасає тільки Gunslinger Mod з приємним імпактом від зброї.

  1. Це мод 2013 року, можна сказати в нього скоро ювілей виходу. На свій час він був хорошим модом, я в нього тоді грав. Нагадую, що це був той час, коли в 2011 році закрили першу версію Сталкер 2 і ніхто не розумів що буде далі з модами на Сталкер. Але як і з більшістю модів на Сталкер, він не проходить випробування часом. Просто настільки сама ігрова індустрія пішла далі, що моди на рушій X-Ray не дають вже тих емоцій, які могли генерувати років 10 тому.

Залишити відповідь