logo

Сліпий пес

Сліпий пес

Із часів першої катастрофи в собачому роді перемінилося вже кілька поколінь і в кожному з них дедалі більше спостерігався вплив Зони. Мутації та еволюційна адаптація призвели до посилення колись слабко виражених собачих здібностей, причому найчастіше за кошт здібностей звичних. Основні фізіологічні зміни торкнулися зору – він майже зник, зате набагато посилилося чуття.

Сліпі цуценята почали виживати у Зоні незгірше, а то й краще за своїх братів. У результаті звичайні собаки незабаром виродилися тут зовсім, поступившись місцем новому виду – сліпим псам. Ці тварини прекрасно розпізнають і обходять аномалії, радіаційні поля та інші невидимі небезпеки, якими сповнена Зона. Як і їхні предки, сліпі пси полюють зграями; зустріч із великою групою цих істот являє серйозну небезпеку навіть для добре озброєного сталкера.

Хвіст собаки : Стійкість шкіри собак-мутантів до хімічного та електричного впливу давно звернула на себе увагу вчених. Найбільше підходять для лабораторних досліджень хвости собак – через відсутність жирових відкладень.

  • Мутанти
  • Дата додавання 18.12.2022
  • Переглядів: 77

Залишити відповідь