logo

Anomalу 1.5.2 EXPEDITION 2.2.1

Anomalу 1.5.2 EXPEDITION 2.2.1

EXPEDITION -це графічне доповнення для Anomalу 1.5.2, яке має на меті суттєво покращити графічну складову модифікації.НОВА ВЕРСІЯ EXPEDITION 2.3

Завантаження та встановлення

Завантаження: Версія MODPACK (2.2.1) (посилання на Mediafire)
Прочитайте інструкції зі встановлення, інакше ви вийдете з ладу.
Patches and Fixes for 2.2.1 (Updated 07.11.22)

Встановлення:

 1. Розпакуйте “Anomaly Expedition 2.2.1 Modpack” в довільну папку.
 2. Перейдіть до Аномалії 1.5.2. і знайдіть у ньому папку “db”.
 3. Скопіюйте Anomaly 1.5.2. папку “db” і об’єднайте її з папкою в Expedition.
 4. Встановіть «Anomaly Expedition 2.2.1 обов’язковий патч 1.0»
 5. Запустіть гру через лаунчер і не видаляйте кеш шейдерів.

Огляд модифікації


Автор jdud
Версія 07.11.22

Коментарі до “Anomalу 1.5.2 EXPEDITION 2.2.1

 1. Вітаю.
  Підкажіть, будь ласка, який правильний метод встановлення. І чи це самостійний архів?
  Бо “Перейдіть до Аномалії 1.5.2. і знайдіть у ньому папку “db”.” це що? Аномалії 1.5.2. в архіві нема, або я її тупо не бачу.

  1. Це графічне доповнення до моду Аномалі. Тому для початку треба скачати Аномалі. Це можна зробити ось тут.
   https://stalker2-fenomen.info/2022/07/15/s-t-a-l-k-e-r-anomaly-1-5-2/
   Там буде два архіва з Аномалі 1.5.1 і оновленням до версії 1.5.2. Розпакуйте обидва архіви і в папку де буде Аномалі 1.5.1 скопіюєте з заміною всі файли з апдейту до версії 1.5.2. Таким чином, у вас буде повноцінна Аномалі 1.5.2. І далі робите все за інструкцією вище.

   1. the code execution cannot proceed because D3DCOMPILER_43.dll was not found. reinstalling the programm may fix this problem.
    2. the code execution cannot proceed because d3dx9_dll was not found. reinstalling the programm may fix the ptoblem можете підказати вирішення?

 2. А чи є мод, котрий замінює мокшанську музику? Бо коли приходжу на базу, бачу Українську мову, чую Українську озвучку, а в радіо греє “пріхадітє в мой дом”, то ловлю крінж

 3. Що ж награв я за новорічні свята, останніх приблизно 2 тижні в цю збірку і хочу поділитися своїми враженнями. А враження в мене тільки позитивні. Це взагалі моє перше власне ознайомлення з S.T.A.L.K.E.R. Anomaly. Раніше я нехтував ним, хоч і дивився відео проходження Вольницького різних збірок Аномалі чи відео огляди від Аномального Притулку. Але тут прям захотілося.
  Графіка. Графіка в цьому моді прекрасна. Я грав у багато модів на Сталкер за останні років 10, але маю сказати що таких гарних модів як цей мало.
  Зброя. Сталкер – це шутер і оригінальна зброя вже застаріла. В цьому моді вже стандартна для Аномалі BaS. Я не знаю, що змінилося якщо порівнювати з іншими збірками, але я читав що змінилося положення зброї і з новими шейдерами вона стала виглядати краще. Так чи інакше зброя тут хороша. Але треба враховувати що один із розробників паку зброї рашист наче.
  Ну і сама концепція вільної Зони, яку ти досліджуєш. Зараз я відношуся до цього краще, ніж раніше. Бо раніше я думав, що фрі плей моди мене не зацікавлять, якщо там немає сюжету. Але я помилявся. З таким виглядом, хорошою стрільбою, постійними квестами через всі локації Зони – така концепція мені подобається. Я думаю на базі Сталкер 2 треба буде робити Anomaly 2.0)
  Моя оцінка цього моду 5 із 5. Я б не сказав що цей мод прям ідеальний, але він дає прямо таки новий експіріенс, який ти не отримаєш граючи у васянки з сюжетом.
  P.S. Раджу також додати огляд збірки Expedition від нашого українського ютубера LUXE GAMES https://www.youtube.com/watch?v=ltc9aX2gD10&t=29&ab_channel=LUXEGAMES

  1. До речі. Українізатор з Аномалі 1.5.1 нормально працює з цією збіркою хоч вона і на версії 1.5.2. Я ставив українізацію тексту, діалогів, текстур, голосів сталкерів і музики.

Залишити відповідь