logo

Опубліковані скріншоти S.T.A.L.K.E.R. 2 2011 року

Опубліковані скріншоти S.T.A.L.K.E.R. 2 2011 року

Скріншоти локації Бомбосховище були опубліковані в спільноті модифікації S.T.A.L.K.E.R. 2: OldConcept. Вони були зроблені 15 грудня 2011 року, після заморозки скасованого S.T.A.L.K.E.R. 2.Як вам такий S.T.A.L.K.E.R. 2 ?

Коментарі до “Опубліковані скріншоти S.T.A.L.K.E.R. 2 2011 року

 1. Ось собі представляю ці скріншоти і думаю, де їх вставити і який сюжет закрутити. Може вийде непогано.
  Темна долина – після того, як Мічений знищив свиту Борова, обов’язківці займають ці території і облаштовують під себе. Замовили екскаватор, і давай перелопатити базу. Ось тут і виялвляють ці катакомби. Відправляється оперативна група з 4-5 бійців для обстеження на загрози Зони (Про це горланять без перестанку радіопрогравач на “Ростку”, так чом би і не використати їх месседж). Знаходять боєприпаси, предмети жителів закинутих приміщень.
  І тут виявляється труп Крилова. Сказати, що командування сказилось такій знахідці – не сказати нічого. Бо це означає, що або “Воля”, або братки грохнули їх колишнього командира. Із-за цього оголошується військова операція проти бандюків та “Волі”, що через певний час ставить крапку у відносинах з військовими, бо пиздити техніку у віськових (спасибі Моргану) буде собі дорожче. При цьому збільшуються інтереси жителів Великої Землі та влади України, тим паче, падає авторитет у президента і Верховної Ради, що може привести до революції, що було в 2004 та 2010 роках (себто, Помаранчева революція та Податковий Майдан). Тому групи Беркута та ССО починають операцію “Бандланд” до початку “Фарватера”.
  Суть “Бандланд” в дислокації 50 тисяч військових на території Зони Відчуження з використанням літаків, гвинтокрилів, РЗСВ, танків, БТР/БМП з можливістю мобілізації ще 50 тисяч.
  Починається штурм уже всієї Зони. Село новачків зметали одразу. Територію Драговин – також. Кузнецова та Сидоровича арештують з конфіскацією майна. Рештки Чистого Неба здались і для них організували зелений коридор.
  На Смітнику береться під контроль Депо та бази неподалік, в тому числі, і в недавному концтаборі бандитів. Прикордонні сили “Обов’язку” знищуються, на диво, з малими втратами.
  НДІ “Агропром” стає штаб-квартирою організаторів “Бандланда”. Разом з тим, ліквідовують дезертира на болотах східніше самого НДІ.
  Завод “Росток” стає одним з гарячих точок операції. Обов’язок бореться з військовими, як чеченці в Грозному, проте РСЗВ зметає весь завод. Бармена арештували. Після спроби втечі відбулась спроба ліквідації, проте невдала, бо, як говорять “Навіть у того, хто на тебе ствол направив, можна цей же ствол викупити”. Просто підкупив одного з командирів, щоб той пропустив його. Тисяча військових очікують Бармена, закривши весь периметр. Проте як на зло, змінюється черговий, що не знав про угоду, тому відкрили вогонь, в тому числі, і з тільки що встановленого кулемета, тому Бармен отримує собі цинковий гроб.
  Вчені на Янтарі та на Янові евакуювались, поки військові гатили в все, що рухається і не рухається також.
  Темна долина стала під контроль військових, проте втрати склали в розмірі 5 тисяч військовослужбовців. Тільки що новоспечені катакомби знов засипує землею, цеглою та бетоном.
  Військові склади спробували зайняти, проте монолітовці затримали, а потім, вибили геть. Де ж “Воля”? Вони занюхали, що їх робота накриється військовим чоботом, тому вирішили поки вивести свої війська подалі від Зони Відчуження, щоб своїх бійців на “расход” не пускати.
  Сталкери намагались ввійти знов в Зону, проте Беркут не дав такої можливості. При цьому, вони арештували, що сталкерів, що звичайних людей, щоб показати начальству, що вони працюють ідеально. В Києві організовується антиурядовий спротив всередині правлячої партії.
  Тим часом, монолітовці все далі женуть армію. Скоро є шанси того, що вся територія Зони буде під монолітовцями. Проте деактивація Випалювача Мізків зводять цей варіант на нівець. Одночасно активовується операція “Моноліт”, проте ресурси обмежені із-за “Бандланду”, тому починається міжусобисні сутички, що серед бійців, що серед командування.
  Починається викид…

  Військові операції накрились мідним тазом. Всі військові були знищені, техніка – покинута. Сталкери знову зайшли в Зону, тому що опозиція в владі наймала найманців, щоб починати антиурядові акції, на які накинувся Беркут та ССО. Це стає початком кінця уряду України. Народ збунтувався, почався новий Майдан. Чинний уряд іде в підпілля. Новий уряд реорганізовує владу заради виконання вимог протестуючих. При чому, Росія в це НЕ втручається, так як має свої проблеми в Болотній. Уряд України розуміє, що поки не до контролю Зони, тому виводить військових з Зони Відчуження. В тому ж проміжку Мічений знищує “У-Свідомлення”.
  Через пів року починається події Стаклер: Поклик Прип’яті.

  Ну, і як? Постна *****, чи шось нормальне?

   1. Я собі представляю, що це нахрін сценарій серії квестів, що буде розкривати, що сталось в період між ТЧ і ПП. Я взагалі намагався на телефоні написати оповідання, типу, що сталось після ПП. Там було і історія про те, як сталкери бандитів на КПП вигнали, і судовий процес над Шульгою, Локі і Дегтярьовим, і окремі сторінки подій щодо вчених – це не Санта-Барбара, звісно – у мене нема бажання 2,500 серій текстом писати, но довжина отого полотна тексту вишла такою, що жоден бурят не перепливе ширину цього тексту. Але чи то муза зайшла в мою макітру, чи то я такий довбанутий – не знаю. Проте отой сценарій не зберіг. Коротко, досвід писати простирадла тексту є (Після текстових РП – там взагалі жесть в описі персонажа).

Залишити відповідь