logo

S.T.A.L.K.E.R. ANOMALY VAMP

S.T.A.L.K.E.R. ANOMALY VAMP

VEDMAK ANOMALY MODULAR PACK (VAMP) 1.0 FOR S.T.A.L.K.E.R. ANOMALY -це, по суті, набір модів для S.T.A.L.K.E.R. Anomaly, спрямований на покращення досвіду Anomaly 1.5.2.


Особливості збірки:

Це авторське бачення модифікації Anomaly. Ця збірка не має на меті бути такою мілітаристською, як EFP, або мати основу виживання, як GAMMA.


Використані аддони та моди.

Нижче наведено список усіх аддонів, використаних для модифікації (без певного порядку):Завантажити збірку : VEDMAK ANOMALY MODULAR PACK (VAMP) 1.0 FOR S.T.A.L.K.E.R. ANOMALY

Інструкція зі встановлення:

 1. Встановити чисту версію Anomaly 1.5.2.
 2. Розпакуйте архів «Vedmak Anomaly Modular Pack (VAMP) V 1.0» у будь-яке місце на комп’ютері.
 3. Завантажте Mod Organizer 2 (MO2)
 4. Встановіть MO2 у той же каталог, де знаходиться ваша модифікація S.T.A.L.K.E.R. Anomaly. Тепер ваша папка Anomaly має виглядати так:

5. Скопіюйте вміст із “01 S.T.A.L.K.E.R. Anomaly – Modded EXES”, який знаходиться в розпакованій папці VAMP 1.0, у папку Anomaly 1.5.2. Погодьтеся з заміною файлів, коли буде запропоновано.
Цей крок важливий, оскільки саме завдяки цьому Anomaly так легко налаштовувати за допомогою кількох модів і доповнень.
6. Запустіть гру один раз, щоб переконатися, що вона працює належним чином (ви можете вийти з неї після перегляду головного меню Anomaly)
7. Скопіюйте папку MO2 з папки VAMP 1.0 Unpacked і об’єднайте її з папкою MO2, що знаходиться у вашій папці Anomaly (це додасть усі моди та профіль, який використовувався для запуску modpack)
8. ДОДАТКОВА інсталяція ReShade: запустіть “ReShade_Setup_5.5.2” exe з папки “03 Optional – ReShade Installation File”, яка знаходиться в розпакованій папці VAMP 1.0.
Дотримуйтесь інструкцій інсталятора до кінця (вас має бути запропоновано вибрати гру, над якою ReShade має працювати, тому виберіть AnomalyDX11.exe з папки «bin» у папці Anomaly 1.5.2. Запустіть AnomalyDX11 із програму запуску аномалій. (не забудьте поставити галочку біля «Видалити кеш шейдерів»). У грі натисніть кнопку «Додому» та налаштуйте ReShade на свій смак. Автор також додав свої фільтри, які використовує для ReShade .
9. Перейдіть до папки MO2 у папці Anomaly і запустіть ModOrganizer.exe (бажано запускати його від імені адміністратора)
10. Натисніть «Створити новий екземпляр» -> «Далі» -> «Створити портативний екземпляр» -> «Огляд» -> і виберіть папку каталогу Anomaly, де розташована гра -> «Далі» -> «Далі» -> «Готово». 11. У розділі «Профіль» виберіть профіль «VAMP – Vedmak Anomaly Modular Pack для S.T.A.L.K.E.R. Anomaly 1.5.2», а потім запустіть Anomaly Launcher з MO2.
12. ВАЖЛИВО ДЛЯ ПЕРШОГО ЗАПУСКУ З MO2: Переконайтеся, що ви запускаєте DirectX11, а також під час першого запуску поставте галочку біля «Видалити кеш шейдерів»
13. Запустіть гру.


Автор: DimitriVedmak

Коментарі до “S.T.A.L.K.E.R. ANOMALY VAMP

   1. На сайті треба зробити нове відображення посилань, бо не зрозуміло де посилання, а де просто текст підкреслено / жирний. от у вас у одному рядку “Anomaly” просто bold, а вже “EFP” є посиланням, і незрозуміло де що, поки не наведеш курсор.

    Пропоную зробити окремий колір для посилань, та окремі при наведені та натисканні, це зробити досить легко.
    На мою думку, підійдуть помаранчеві (більш близькі до вогню) відтінки (такі, які на логотипі сайту).
    А підкреслювання при наведенні можна прибрати.

Залишити відповідь