logo

Cтворення Українського Об’єднання Модоробів (УОМ)

Cтворення Українського Об’єднання Модоробів (УОМ)

Українські модмейкери вирішили об’єднатися і створити ОУМ – це об’єднання з метою створення україномовних ресурсів і матеріалів які допоможуть людям в створені модифікацій.


Українська сталкерська спільнота з кожним днем стає все більшою – починаючи з людей, які дізнаються про цю гру, та закінчуючи сталкерами-ветеранами, які довго шукали YouTube-канали, Discord-сервера та Telegram-групи, присвячені Українському Сталкерському Ком’юніті (далі УСК). Серед них були і модороби, які б хотіли робити проекти, налаштовані на УСК, але, не знаходячи необхідних матеріалів українською мовою, були змушені користуватись рашистським АП-Про , ВКантактє та інші платформи не нашого виробництва, користуючись російськими, не завжди якісними, матеріалами. І як результат – конкретно український моддінг розтанув, оскільки все робилось на російських матеріалах для російської аудиторії.

Для виправлення цієї ситуації, була створена спільнота «Українське Об’єднання Модоробів» , де публікуватимуться матеріали по створенню модів, українською мовою – для тих, хто хотів та хоче робити власні модифікації, але не міг знайти якісної української платформи – а також новини по українським сталкерським проектам.

У чаті є можливість поспілкуватись з українськими модоробами, та отримати від них необхідні відповіді на власні запитання, пов’язані зі створенням модів.

Посилання на групу: https://t.me/Stalker_Modding_UA

Посилання на чат: https://t.me/+GV-y8WWSXPlmZDli

Слава Україні!??

Українське Об’єднання Модоробів (УОМ)

Коментарі до “Cтворення Українського Об’єднання Модоробів (УОМ)

  1. Представляю собі, що потім він розділиться на своєїрідних бандерівців та мельниківців, далі між ними – війна, а потім прийде МодДБ і пошле їх під три чорти – та й знищить їх. Надіюсь, що не накаркав.

    1. Дуже надіюся, що проєкт буде жити.

      Hаш сайт мав бажання створити розділ і для модмейкерів, але переклад уроків без розуміння термінології дуже важкий + можуть бути помилки

      10

Залишити відповідь