logo

GSC Game World привітали з Днем Бармена

GSC Game World привітали з Днем Бармена

В дописі з привітанням був також опублікований концепт-арт нового бару і Бармен.

Тихі розмови, запах смаженої кабанячої туші та поодинокий дзвін келихів з різних куточків бара вже давно стали символом безпечного місця. Принаймні на деякий час. Забуті мішки та зброя різного калібру довгими роками лежать у передостанній підсобці, бо остання вже забита цим добром під зав’язку. Тисячі й тисячі разів протерта стійка, один і той самий рецепт — “фірмовий”, як його називають всі затяті сталкери. Зроби мені “чорного сталкера”, друже! Еге ж, а як же. Як би не було важко дістати ці кляті лаймові листя, які додають ту саму кислинку, він завжди їх завозив. Коли він додав їх вперше? Хто зна, але чомусь вони сподобались всім. Можливо, просто особливо вибору не було, а можливо для багатьох він ставав першим коктейлем у Зоні. Для когось, втім, він ставав і останнім…

Сьогодні ніхто не затримався. Бармен прибрав останню склянку на своє місце, зробив важливу помітку та зачинив свою книгу секретів. Він навіть і не згадав, що сьогодні — його день. 6 лютого — День Бармена. У такі вечори мало про що згадаєш.

На стійку впав поржавілий Букет, хтось вже вмощувався навпроти. «Друже, зробиш мені “чорного сталкера”?» Ну що ж… Авжеж зробить. Ну і як тут не зробиш, в такий день?

Вітання всім барменам на Великій Землі від їх колег за Периметром!

GSC Game World

Концепт-арт з публікації до дня Бармена

Малюнок з магазину Сільпо

Коментарі до “GSC Game World привітали з Днем Бармена

  1. @7sevenugmail-com
    Доброго дня пане Fenomen, дуже хочу викласти перекладену модифікацію misery + gunslinger R4.0 перекладом займався я зі своїми знайомими, тому мене дуже цікавить як викласти модифікацію на сайт через вас чи я можу якось її відправити вам на перевірку?
    З повагою Володимир.

Залишити відповідь