logo

Вартість Ultimate-видання S.T.A.L.K.E.R. 2 зросте на 40$

Вартість Ultimate-видання S.T.A.L.K.E.R. 2 зросте на 40$

З 21 лютого ціна на вартість Ultimate Edition зміниться з $339 до $379. Це зроблено задля збереження якості колекційного видання. Ціни всіх інших версій без змін.


Сталкери, а тепер про найважливіше в Зоні. Про хабар.

Колекційна фігурка, лампа-артефакт, мапа, наплічник та інша практична сталкерська снаряга супроводжує Фізичні видання S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl. Вона також може супроводжувати вас у вилазках, прикрашати укриття, орієнтувати Зоною, відкривати консерви, запалювати багаття… Словом — все, що треба справжньому сталкеру, але не заборонено й поза Периметром!

Задля збереження якості колекційного наповнення на високому рівні у ці буремні часи, ми змушені збільшити вартість Ultimate Edition з $339 до $379 (або в еквіваленті у відповідній валюті). Нова ціна почне діяти з 21 лютого 2023. Ціни всіх інших видань вдалося зберегти на незмінному рівні.

З надійним спорядженням підкориться навіть шлях до Серця Чорнобиля. Вдалого полювання!

GSC Game World
  • GSC Game World
  • Дата додавання 15.02.2023
  • Переглядів: 605

Коментарі до “Вартість Ultimate-видання S.T.A.L.K.E.R. 2 зросте на 40$

  1. Вперше зробив передзамовлення фізичного видання гри, але після того як на офіційному дискорд-каналі, я побачив як модератор хвалить кацапський “атомік харт” і написав про це, мене забанили. Тому напевно відмовлюсь.

    1. Ну то ж лімітована серія для тих кому не шкода таких грошей. В багатьох AAA іграх є такі видання колекційні. Я придбав в перший же день передзамовлення цифрову версію Ultimate в Steam за 1600 грн і мені цього висчатає. І розробників підтримав і чекаю на гру.

Залишити відповідь