logo

Реліз української версії модифікації S.T.A.L.K.E.R.: Волею Випадку

Реліз української версії модифікації S.T.A.L.K.E.R.: Волею Випадку

Сьогодні відбувся реліз української версії модифікації про угруповання Моноліт – S.T.A.L.K.E.R.: Волею Випадку. За переклад дуже дякую модмейкеру Melya.


Про модифікацію : Ця модифікація – спроба розказати історію одного з найзагадковіших угруповань Зони – “Моноліту”. Чому ці люди стали тими, ким ми їх знаємо зараз? Що саме змушує їх поклонятися своєму “ідолові” – Моноліту? Під час проходження модифікації гравець буде знаходити відповіді на ці запитання.Завантажити модифікацію :

Коментарі до “Реліз української версії модифікації S.T.A.L.K.E.R.: Волею Випадку

     1. Я ще не повністю пройшов мод, але на початку грати важко, потрібно тримати при собі як мінімум 20 адреналінів і антирадів. Грошей і так не вистачає, а тут цей дизбалансний світ, якби ж хоча би радіація була, але тут ще усюди бігають мутанти, я не можу витрачати гроші на ліки і патрони одночасно, не вистачає грошей.

      1. Навіть не знаю що далі робити, я дійшов до Гарона(віддав тайник із записки його друга) ні патронів, ні ліків, навіть гранат немає. Я з іншого кінця карти просто пробіг, витратив гранати на кучки мутантів, а патрони вже одиночними намагався, взагалі економив все як можна. Потрібно тепер дійти щоб виконати завдання від найманців щоб дали мені пройти на другий поверх, але як? Я пустий.

       1. На майстер перейти.))
        З мутантами можна не воювати, а втікати, лише з деякими доведеться повоювати. І шукайте арти, їх повно і досить для заробітку. Радіоактивні плями легко запам’ятати та обійти. Арти рятують від радіації чудово.

        1. У мене було три складності на вибір: Новачок, Сталкер та Ветеран. Хотів вибрати Майстер, але не знайшов, щодо мутантів, їх повно, пробігти не завжди встигаєш, тому що повно, постійно закінчується стаміна, патронів щоб відстрілюватись не вистачає, економив як міг.

         1. З самого початку треба перебити частину собак перед гуртожитком. Через Госпіталь можна добратись до Школи/Пристані чи Лаб. Прямо від Хімчистки мимо Гуртожитку і зразу наліво поза щоб поза магазин добиратись до Книг чи Універмагу. До Дитсадка треба знайти пару артів проти радіації, інакше там складно.

          1. Дякую, але потрібно враховувати різні фактори, тому проходження різні. Щоб знайти артефакти, потрібні антиради, щоб дійти до магазина потрібні антиради, щоб не вмерти потрібні антиради.

          2. Я обійшов через край карти, хоч якось. Продав артефакти, штук 10 назбирав і не продавав, хотів віддати по завданню якщо випаде потрібне, а тут 45к+ отримав. Знайшов снайперську гвинтівку з патронами і батарейкою, тепер мабуть ще 20к отримаю за завдання. Норм. Але чому не піднімається рівень?

Залишити відповідь