logo

Офіційна відповідь від GSC

Офіційна відповідь від GSC

Нещодавно обліковий запис програми для спільної роботи із зображеннями одного зі співробітників компанії був зламаний. Відповідальність за це взяла на себе спільнота з російської соцмережі — отримані дані збираються використати для шантажу і залякувань. І це далеко не перша спроба зламу і зливів наших даних, в тому числі й особистих — вже понад рік нас постійно атакують. Шантаж, агресія, злами, шкода для гравців й фанатів, та спроби негативно повпливати на розробку та компанію загалом — це те, що ми бачимо.

Ми українська компанія і, як і більшість українців, також побачили за останній час безліч набагато страшніших речей: наші зруйновані будинки, понівечені долі та смерті наших близьких. Залякати подібними діями нас не вийде. Шантажувати теж.

Наша принципова позиція щодо підтримки України незмінна — ми будемо і надалі робити все, що у наших силах, для рідної країни.

І це не зміниться й у майбутньому. Не дивлячись на спроби нас зломити. Бо коли віриш у щось та кохаєш усім серцем, повинен захищати це за будь-яку ціну.

Так, це неприємно, але ми сильні та мужні. Ми багато всього пережили й, напевно, ще встигнемо пережити. Труднощі лише спонукають нас працювати завзятіше, бо на нашому боці правда. Зло ніколи не переможе!

Ми просимо вас, у випадку зливу, не дивитись та не розповсюджувати інформацію стосовно S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl, бо застарілі та розробницькі робочі матеріали можуть розмити враження від фінальної ідеї, яку ми заклали у гру. Дочекайтеся, будь ласка, офіційного виходу. Ми всім серцем віримо, що вам дуже сподобається.

Але щоб там не було, найважливіше — це ви! Ми розчулені реакцією нашої спільноти й так сильно відчуваємо вашу підтримку. Дякуємо вам за це! Від всієї команди розробників!

Наша справа зробити все, щоб доробити гру та докласти максимум зусиль, аби ви отримали від неї задоволення. Дочекайтеся, будь ласка, ми віримо, що воно того варте. Ваша підтримка — це те, що надихає нас кожного дня.

Слава Україні.
З повагою, команда GSC Game World

  • GSC Game World
  • Дата додавання 13.03.2023
  • Переглядів: 330

Коментарі до “Офіційна відповідь від GSC

Залишити відповідь