logo

“Расійскіє прастиє ігрокі внє палітікі” далі продовжують шантажувати GSC!

“Расійскіє прастиє ігрокі внє палітікі” далі продовжують шантажувати GSC!

Вчора адміни такої собі вк-спільноти “Вестник Того Самого Сталкера” опублікували арт-роботи і деякі скріншоти нібито з гри. Мамкіни шантажисти заявляють, що нібито мають на руках ще більше матеріалів по S.T.A.L.K.E.R. 2 і оприлюднять всі ці матеріали 15 березня, якщо до того часу не буде виконано ряд їх умов✍️:

1) “одумайтєсь пока нє поздно!”. GSC повинні змінити своє ставлення до гравців з росії і білорусі і вибачитися за “негідне” поводження до “прастих іграков”?
2) “ви забанілі мєня ні за што”. Розбанити профіль одного із шантажистів в офіційному дискорді Сталкера, а саме ніка фроста. (тобто він шантажує GSC і хоче ще і повернутися в їх діскорд?. Як же це жалюгідно і смішно).
3) “вєрнітє ру-озвучку”?. Ну тут нічого нового: “фанати страдают із-за політікі”? і “нє надо портіть людям ігру”.

GSC Game World поки не коментували цю ситуацію і не підтверджували правдивість скріншотів. Як повідомляє DOU, в студії їм повідомили, що “готують офіційну відповідь та запевнили, що це не вперше коли їх залякують і намагаються шантажувати чи зливати дані з гри чи особисті дані”.

Нагадаємо, що влітку минулого року розробників GSC вже шантажували злиттям даних їх співробітників.

  • Новини
  • Дата додавання 13.03.2023
  • Переглядів: 119

Коментарі до ““Расійскіє прастиє ігрокі внє палітікі” далі продовжують шантажувати GSC!

  1. Найгірше що це не кацапня, а колаборант з Донбасу і донедавна він був спокійно жив на дискорд-сервері компанії, по при те що мав фото у формі і писав, що учасник сво. І кацап чи малорос там ще не один є.

Залишити відповідь