logo

Розробники S.T.A.L.K.E.R. The Board Game запропонували вибрати обкладинку коробки з грою

Розробники S.T.A.L.K.E.R. The Board Game запропонували вибрати обкладинку коробки з грою

Awaken Realms – розробники настільної гри по всесвіту S.T.A.L.K.E.R. поділилися першими деталями. На початку вони привітали всіх, хто вже почав слідкувати за грою на офіційній сторінці:

“Ми раді, що ви всі тут! Понад 22 500 підписників на самому початку нашої подорожі – це шалена цифра, і ми не можемо знайти слова, щоб описати наше захоплення!”

Крім того розробники дали декілька відповідей на поширені запитання стосовно гри. Зокрема відмічається, що кампанія по збору коштів почнеться наприкінці другого кварталу 2023 року, найімовірніше, десь в червні, але точну дату оголосять пізніше. Чи буде перекладена гра українською мовою вони поки сказати не можуть.

Але головним сюрпризом став вибір обкладинки на коробку майбутньої гри:

“Нам потрібна ваша думка щодо обкладинки основної коробки! У нас є чотири різні варіанти на вибір, і ми хотіли б почути вашу думку щодо того, якому з них ви віддаєте перевагу. До вашої інформації, разом із хлопцями з GSC Game World, ми дійсно любимо всі показані, і нам дуже цікаво дізнатися вашу думку! :D”

Детальніше про всю інформацію і голосування ви можете знайти тут

 • Новини
 • Дата додавання 16.03.2023
 • Переглядів: 1224

Коментарі до “Розробники S.T.A.L.K.E.R. The Board Game запропонували вибрати обкладинку коробки з грою

 1. Всі варіанти коробок по своєму виконані не погано.
  Тому важко вибрати якусь конкретно.
  Хоча погоджуюся, що друга коробка ближче підходить до тематики Сталкера.

  1. Я також обрав другу. Ти правильно підмітив про іржу, мені також це сподобалося. Проте більшості подобається саме 3 обкладинка. Це до речі офіційний арт, який представила GSC після першого трейлера ще в 2020 році!

   1. Щодо другої обкладинки, зараз мало саме депресивних жорстких обкладинок, а а все частіше попсові для всіх. Ну поставити вже готовий арт просто це найлегше для дизайнерів)))

Залишити відповідь