logo

S.T.A.L.K.E.R. Anomaly Style Weapon Addon

S.T.A.L.K.E.R. Anomaly Style Weapon Addon

S.T.A.L.K.E.R. Anomaly Style Weapon Addon (A.S.W.A.) – це збройова модифікація для S.T.A.L.K.E.R. Поклик Прип’яті. В основу лягає унікальна збройова збірка, котра включає до себе елементи з майже усіх відомих на данний час збройових паків – EFT pack, Boomsticks and Sharpsticks, OWR, STCOP, Blindsides Reanimation Pack, DLTX_HAMR, авторські re-anim-и з Moddb.


Версія: 1.4.3
Автори: dasher, Melya
Рік релізу: червень 2023
Останнє оновлення: 20.07.2023

Особливості модифікації:


Скріншоти:


Перший погляд на мод:


Важливо! Модифікація скоріше за все не для слабких ПК і стабільно працює саме на DirectX 11.

Завантаження і установка

 1. Скачати Модифікацію (Googe Drive)
 2. Встановити Поклик Прип’яті 1.6.0.2 на своєму ПК (мод також працює на Steam версії)
 3. Помістити файли моду до папки з грою.
 4. Якщо Поклик Прип’яті Steam версії, то прописати в Steam для Поклику Прип’яті команди:
  -no_staging та -noprefetch і запускати через ярлик на роб. столі чи Steam.
  Для інших версій запускати через bat файл LAUNCH (можна зробити ярлик на робочому столі).
 5. ВАЖЛИВО! Якщо при вході в гру відбувається виліт, то видаліть папку _saves_&_screens в моді. Після цього запустіть мод ще раз і на початку гри пропишіть в консоль команди:
  fov 68
  g_hud_fov 0.75
  r__detail_radius 200
  r__detail_height 1.2
 6. Все можна грати. Модифікація має українську локалізацію! Вдалого полювання, сталкери!

Коментарі до “S.T.A.L.K.E.R. Anomaly Style Weapon Addon

 1. Вітаю, одразу вибачаюся за, можливо, банальну проблему.
  Скачав архів, розпакував та переніс в папку з грою, все по інструкції. Але ось яка проблема, інвентар, іконки, мінімапа і весь інтерфейс загалом видно попали в гравітаційну аномалію) Все розтягнуте, наполовину невидиме, текстури іконок просто перемішалися, наприклад стартовий АК це декілька артефактів в мікроскопічних розмірах, а двухстволка просто невидима і так зі всім. Загрузочний екран з ТЧ, не знаю чи так має бути, але текст на ньому відображається, як на стандартному.
  Так от, може хтось підкаже, що з цим робити?

   1. Вводив одразу і нічого. Зараз вирішив ще раз, запустив і здається все кул, але в мене цеглина замість ноутбука, тому скинув графіку до низьких, все нормально, але всеодно є пролаги, скинув до мінімальних і знову на хрінь про яку писав в основному коментарі. Спробував підняти графіку, але досі те саме. Далі подумав, що можливо це через максимальне розширення, скинув до такого, яке було самого початку — не допомогло. І перезапускав гру та всеодно, не розумію, що це. (У мене стім версія, не знаю чи це важливо, але все ж уточню)

 2. Доброго дня, а можете оновити посилання на модифікацію в гугл диску.
  Просто я третій раз завантажував собі та пише далі, що воно призупинено і потім відновляю, а там вже неможливо скачувати.

 3. Доброго дня, а можете оновити посилання на модифікацію в гугл диску.
  Просто я третій раз завантажував собі та пише далі, що завантаження призупинено і потім відновляю, а там вже неможливо скачувати.

 4. Я встановив мод і в мене все працює, хоч в мене і комп достатньо потужний. За допомогою спавнера я зміг постріляти з багатьох зразків зброї і мені сподобалося. Зразки зброї добре перенесені зі збройних паків для Аномалі. Мод підійде для тих кому набрид STCOP чи Gunslinger. Тому пробуйте.

 5. FATAL ERROR

  [error]Expression : fatal error
  [error]Function : CResourceManager::_GetBlender
  [error]File : C:\xray\stcop_engine\src\Layers\xrRender\ResourceManager.cpp
  [error]Line : 62
  [error]Description :
  [error]Arguments : Shader ‘models\collimator’ not found in library.

  Це після того як я вже скачав фікс, видалив папку shaders з gamedata і вставив туди нову папку shaders.

  1. Видалите папку saves and screens повністю, не ставте мій user.ltx. Зробіть свої налаштування, тип освітлення починаючи з покращенного повного до покращеного повного dx11, роздільна здатність починаючи від 1680х1050 та вище.
   Та краще перезавантажте актуалку за новим посиланням, це важливо бо старої версії – тієї що у вас обох, в мене вже немає. Та вельма пробачте мене за клопоти, намагався як краще але вийшло самі бачите як. Обов’язково робите заміну усіх файлів коли встановлюете…

    1. У мене на статичному освітленні працює, але в мене комп потужний. Почекай. Зараз автор виправляє певні баги. Там скоріше за все треба буде просто user.ltx замінити в папці _saves_&_screens

     1. Ну я теж думаю, що на статиці має працювати, бо до вильоту все норм. зробіть пліз щоб можна було просто з гугл диску завантажити вже все готове і не жонглювати файлами, дякую!

          1. Ви все робили за інструкцією? Я писав там що якщо вилітає то треба убрать папку _saves_&_screens. Ви це робили?

          2. все встановлював за інструкцією, запустив, гра вилетіла, я зайшов та видалив папка save&screens після чого знов спробував і все одно вилітає

          3. Що ж тоді не знаю, вибачте. У вас комп достатньо потужний? DX11 стоїть?

          4. Ні в мене відеокарта підтримує тільки DX10, хоча через dxdiag показує вазалі DX12, але ж гра запускається і вилітає в одному і тому самому місці, на шляху до скадовська, а в інших місцях все працює добре, зараз ще може спробую пдвищити налаштування графіки хоча навряд чи це допоможе

          5. Короче, якщо не працюватиме, то пропускайте цей мод. В мене є певні сумніви що він працює на DX11 і вище, але автор сказати точно не може. У мене ж самого стоїть DX11 і мод працює без вильотів.

  1. привіт, друже! Я згадав, у мене самого був такий виліт… Так і знав що не треба додавати той лівий rebirth shaders! Диви, ось для тебе та усіх у кого така ж проблема, качайте це, інструкція як все зробити там, це фікс шейдерів: https://drive.google.com/file/d/1aJEZc25__q9JmwSIa8ahBXV3gTV9JULk/view?usp=sharing

Залишити відповідь