logo

S.T.A.L.K.E.R. Дух Зони – новий український мод у розробці!

S.T.A.L.K.E.R. Дух Зони – новий український мод у розробці!

Сьогодні на ресурсах «Українського Об’єднання Модоробів» по S.T.A.L.K.E.R. з’явилася інформація про розробку нового моду під назвою «Дух Зони» українською командою «SGS Team».Історія модифікації розповідає про часи, коли Чорнобильська Зона Відчуження не була популярною темою обговорення людством, а поняття “сталкерство” поширювалось лише серед невеличких угруповань українських жителів.

Хтось мав справи з криміналітетом та шукав прихисток у самотніх чорнобильських домівках, хтось хотів знайти там своїх родичів (як правило, вже загиблих), хтось – шукав пригод, хтось – наслухався байок, наприклад, про невідомий «Моноліт» – і хоче їх перевірити. А хтось – просто невідома людина, яка шукає сенс власного життя у місцях, наповнених депресивною атмосферою та самотністю.

Але, як правило, кожен з таких людей зіштовхується з неочікуваними наслідками втручання в життя місцевості, яка за роки співіснування з радіоактивним попелом, сама стала мутованим живим організмом…


Розробники обіцяють:

  1. Нові локації різних розмірів.
  2. нші локації будуть глобально перероблені – від змін у терейні, до нових місцевостей, яких раніше не було. Вони матимуть особливий зовнішній вигляд та атмосферу, особливий саундтрек, унікальні природні звуки та візуальні ефекти в різних місцях.
  3. Атмосфера буде направлена на українську природу, та міфологію, при цьому зберігаючи моторошне чорнобильське середовище.
  4. Більшість сталкерів матимуть оновлені та якісні моделі та текстури, відповідно до атмосфери моду.
  5. Велика кількість заскриптованих кат-сцен, візуальних ефектів та інтро-відеороликів.
  6. Модифікація матиме безліч нових та дуже цікавих історій, частина з яких розповідатиметься сталкерами біля вогнища, частина – головними героями, а частина – буде записана в книжках, які можна буде знайти в різних місцях, серед сталкерів та в продажі в деяких торгівців.

Більше інформцію про модифікацію в Telegram каналі «Українського Об’єднання Модоробів (УОМ)».

  • Новини
  • Дата додавання 13.07.2023
  • Переглядів: 1266

Коментарі до “S.T.A.L.K.E.R. Дух Зони – новий український мод у розробці!

Залишити відповідь