logo

S.T.A.L.K.E.R. 2: Серце Чорнобиля вийде 1 грудня цього року?

S.T.A.L.K.E.R. 2: Серце Чорнобиля вийде 1 грудня цього року?

З’явилася інформація, що магазин Plaion (раніше мав назву Koch Media) опублікував дату релізу 1 грудня 2023 року для S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl.


Koch Media, тепер Plaion виступає видавцем фізичних копій гри для S.T.A.L.K.E.R. 2, інформацію про співпрацю стало відомо ще влітку 2021 року. Koch Media вже співпрацювала з авторами S.T.A.L.K.E.R.. Компанія Deep Silver (підрозділ Koch Media) була міжнародним видавцем «Чистого Неба», а також європейським видавцем «Поклику Прип’яті» і «Тіні Чорнобиля».

Видання Insider Gaming також висвітлило цю зміну, зауваживши, що раніше на сайті стояла дата 31 грудня 2023 року. Раніше цей же ресурс публікував інсайди, що на Gamescom можна буде зіграти в S.T.A.L.K.E.R. 2.

GSC Game World поки ніяк не коментувала цю інформацію. Нагадуємо, що компанія на своїх офіційних ресурсах вказує, що гра буде доступна в 2023 році без уточнення дати.

Попереду Gamescom і, можливо, саме там ми дізнаємося більш точні деталі релізного вікна S.T.A.L.K.E.R. 2. В будь-якому випадку будемо очікувати офіційної інформації від GSC.

Більш детально ви можете ознайомитися зі сторінкою S.T.A.L.K.E.R. 2 в магазині Plaion тут:
https://shop.plaion.com/shop/de_DE/productdetail.html?id=1070351&nav1=GAME&text=heart+of

та статтею в Insider Gaming: https://insider-gaming.com/stalker-heart-of-chornobyl-release-date/.


UPD: Видавництво Plaion спростувало дату релізу S.T.A.L.K.E.R. 2.

Дистриб’ютор прокоментував польському сайту GRY-Online, що зміна дати релізу гри на 1 грудня – це банальна технічна помилка.


Коментарі до “S.T.A.L.K.E.R. 2: Серце Чорнобиля вийде 1 грудня цього року?

Залишити відповідь