logo

S.T.A.L.K.E.R. 2 на Gamescom 2023

S.T.A.L.K.E.R. 2 на Gamescom 2023

Gamescom почався і нарешті ми можемо побачити S.T.A.L.K.E.R. 2! Сторінка буде доповнюватися фото, відео та іншими новинами по S.T.A.L.K.E.R. 2 з Gamescom 2023.


Перші фото S.T.A.L.K.E.R. 2 з Gamescom 2023

На першому зображенні можна побачити меню демо-версії S.T.A.L.K.E.R. 2 на ігровій виставці, а на другому – стенд для фотозйомки.

Джерело меню демо S.T.A.L.K.E.R. 2: https://twitter.com/bsidePL/status/1694259821623570568


Офіційні світлини GSC Game World з Gamescom

Кожна визначна пригода бере початок з пробної вилазки. І ми в таку відправляємося саме сьогодні на Gamescom!

Зображення геймлею S.T.A.L.K.E.R. 2 на Gamescom

Джерело зображення: https://twitter.com/DestinLegarie/status/1694292437303243213


Філ Спенсер в захваті від S.T.A.L.K.E.R. 2!

Керівник Xbox Філ Спенсер відкривав стенд Xbox Gamescom коротким зверненням, де він згадав деякі з ігор, у які можна грати на заході, серед яких Stalker 2, до якої, за його словами, зараз додаються останні штрихи.

«Одна команда, яка близька мені до серця, — це команда Stalker 2 і все, з чим вони мали справу», — каже Спенсер. «У них є гра, у яку можна зараз пограти на стенді, і це просто фантастично. Я грав в неї вчора. Гра виглядає чудово, і вони буквально завантажували збірку, поки я сидів там, і вносили останні штрихи в їхню гру. Це дивовижна історія».

Джерело: Gamesradar


Євген Григорович дав інтерв’ю на Gamescom (23.08.2023)

Спочатку Євген розповів як компанія пережила початок повномасштабного вторгнення і намагалася вивезти своїх співробітників в безпечне місце. Частина співробітників залишилися працювати в Україні і змушені спускатися в бомбосховища, а деякі члени команди зараз служать в ЗСУ!

Далі мова пішла про саму гру. Євген Григорович сказав, що у кожного є свої очікування щодо того яким буде S.T.A.L.K.E.R. 2, але це може виявитися не зовсім те, що компанія робить. Тому краще підходити до гри як звичайний гравець і вивчати її, ознайомлюючись з її механіками і світом. Також він наголосив, що гра не буде йти в бік мілітаризованого симулятора, це гра про “звичайну людину, яка хоче піти в Зону і знайти щось для себе… Ми хочемо дати людям цей досвід відвідування Зони Відчудження”.

Під кінець Євген Григорович розповів про власний досвід відвідування Зони Відчудження і як це місце надихає розробників.

Повне інтерв’ю ви можете подивитися тут:


Більше фото з виставки Gamescom

На першому фото команда розробників GSC Game World на ігровому стенді Gamescom. Джерело: https://twitter.com/golpl/status/1694406280297709935?s=20

На другому фото ще один погляд на фото зону S.T.A.L.K.E.R. 2, де ти можеш присісти і сфотографуватися із звичайним сталкером. Джерело: https://www.instagram.com/starioncostumes/

Ну і на третьому фото можна побачити мерч, який GSC дарують після відвідування їх ігрового стенду. Джерело: https://www.reddit.com/r/stalker/comments/15z8bxg/stalker2_gamescom_goodie_bag/


Філ Cпенсер грає в демо S.T.A.L.K.E.R. 2


S.T.A.L.K.E.R. 2: Серце Чорнобиля — Трейлер «Болти та кулі»


Перенос гри на Q1 2024 року!


Інтерв’ю Євгена Григоровича на Gamescom за 25.08.2023

Основні теми, які обговорювалися в інтерв’ю:

  • демо S.T.A.L.K.E.R. 2 з яким команда приїхала на Gamescom. Євген Григорович сказав, що демо – це тільки невелика частинка тієї гри, яку вони розробляють і яку гравцям треба буде досліджувати з самого початку. Він додав, що після інтерв’ю прямує до ігрового стенду S.T.A.L.K.E.R. 2, щоб самому глянути як гравці проходять демо.
  • про повномасштабне вторгнення. GSC Game World готувалися перед повномасштабним вторгненням до того, що їм треба буде вивозити своїх співробітників в безпеку. Хоча частина команди так і залишилася в Україні і працює над грою, а деякі розробники пішли в Збройні Сили.
  • як Unreal Engine допомагає розробникам втілити Зону Відчудження в S.T.A.L.K.E.R. 2.. Євген Григорович сказав, що вибір Unreal Engine рушієм для S.T.A.L.K.E.R. 2 був дуже вдалим. UE допомагає розробникам втілити ті ідеї, які вони не могли втілити раніше, в тому числі за допомогою таких систем як Nanite та Lumen. Він також додав, що ще перед релізом UE5 команда GSC почала працювати з командою Epic Games для того, щоб імплементувати нову версію рушія в S.T.A.L.K.E.R. 2.

Повне інтерв’ю ви можете знайти на стрімі IGN:


Інтерв’ю одного з розробників S.T.A.L.K.E.R. 2 на Gamescom українською!

Один з ком’юніті менеджерів GSC Game World дав інтерв’ю на Gamescom. Він розповів про власний досвід розробки гри під час війни, а на питання як війна вплинула на саму гру, відповів наступне:

“Перш за все згадаємо вирізання російської озвучки. Це дало змогу сконцентруватися на англійській озвучці і приділити більше уваги українській… Звичайно в грі будуть відсилки, це очевидний факт. Але більше не можу коментувати”.

Також КМ сказав, що зараз на студію великий тиск, бо всі чекають S.T.A.L.K.E.R. 2. Але у розробників є внутрішня мотивація показати, що це дійсно крутий український продукт, створений українськими розробниками про Україну.

Все інтерв’ю відбувалося українською! Повне інтерв’ю на каналі Funduk TV:


Більше фото з ігрового стенду Gamescom


В Зоні буде нове мілітаристичне угруповування?

На Reddit з’явилися фото нового мерчу, який GSC Game World роздавали на Gamescom. Пильне сталкерське око побачило серед патчів різних вже відомих угруповувань Зони новий патч! Як пишуть на Reddit – це нове мілітаристичне угруповування IPSF – International Perimeter Security Force (Міжнародні Сили Безпеки Периметра). Судячи з назви їх основною задачею буде саме охороняти Периметр Зони.

Поки що GSC ніде не згадувало про це угруповування.

Джерело на Reddit: https://www.reddit.com/r/stalker/comments/1612xql/comment/jxpmgpi/?context=3


S.T.A.L.K.E.R. Чистне Небо на Gamescom😎


Фото з останнього дня Gamescom


На цьому Gamescom завершено. Дякую всім хто прочитав до кінця!

  • GSC Game World
  • Дата додавання 23.08.2023
  • Переглядів: 1499

Коментарі до “S.T.A.L.K.E.R. 2 на Gamescom 2023

Залишити відповідь