logo

Нова версія моду Чужинець, реліз Vanilla Fix for SoC, українська локалізація для SFZ Project: Episode Zero та інші новини зі світу українського модінгу по S.T.A.L.K.E.R.!

Нова версія моду Чужинець, реліз Vanilla Fix for SoC, українська локалізація для SFZ Project: Episode Zero та інші новини зі світу українського модінгу по S.T.A.L.K.E.R.!

Поки триває Gamescom українські модороби продовжують працювати. Зібрали для вас останні новини за цей тиждень з полів українського модінгу по S.T.A.L.K.E.R.!


Модифікація Чужинець оновлена до версії 1.5

Чужинець 1.5 – оновлена версія модифікації Чужинець на базі ТЧ 1.0007 RC1. Здійснено роботу над деякими помилками та завезено низку нововведень. Міні-мод також позбувся “олдскульної” стилістики на користь більш авторської. Мод тепер розповсюджується виключно як standalone-версія, разом з грою.

Автор повідомив, що це фінальна версія для цієї модифікації. Надалі він переключиться з платформи ТЧ на іншу для розробки нових модифікацій.


Вийшла модифікація Vanilla Fix for S.T.A.L.K.E.R SoC

Vanilla Fix for S.T.A.L.K.E.R SoC – це збірка модифікацій яка підтягує графічну складову Тіней Чорнобиля до рівня Поклику Прип’яті і виправляє помилки оригіналу (наскільки це можливо). Автор модифікації StMatthew. Скачати модифікацію ви вже можете на нашому сайті.


SFZ Project: Episode Zero отримав українську локалізацію!

На днях модифікація SFZ Project: Episode Zero від автора exDeMODER отримала українську текстову локалізацію. Перекладом займався HanterUA, який раніше переклав SFZ Project: Lost Story. Українізатор вже доступний на нашому сайті.


Вийшов трейлер до модифікації “Ціна Свободи”

Модифікація створюється для Конкурсу від Українського Об’єднання Модоробів. У моді будуть різноманітні сцени, новий сюжет з додатковими квестами, атмосферні моменти, а також нові інтро-ролики та персонажі. Вихід планується 29 серпня.


Вийшов трейлер модифікації S.T.A.L.K.E.R. The Dark Legends:
A Maze Of Danger

Команда TMM Team випустила трейлер до нової частини в серії The Dark Legends. Раніше модифікація носила підзаголовок Episode II.

Сюжет модифікації розповідатиме про історію інженера мобільної лабораторії. Під час експедиції помирає увесь особовий склад, крім головного героя. Чи зможе він вижити у зоні? Чи зможе він повернутися на велику землю? Та чи залишиться він людиною?

Поки невідомо точну дату релізу модифікації.


  • Новини
  • Дата додавання 26.08.2023
  • Переглядів: 338

Залишити відповідь