logo

S.T.A.L.K.E.R. Чужинець 1.5

S.T.A.L.K.E.R. Чужинець 1.5

Чужинець 1.5 – оновлена версія модифікації Чужинець на базі ТЧ 1.0007 RC1. Здійснено роботу над деякими помилками та завезено низку нововведень. Міні-мод також позбувся “олдскульної” стилістики на користь більш авторської. Мод тепер розповсюджується виключно як standalone-версія, разом з грою.
В центрі історії все той же сталкер Пустельник, який відомий нам за приквелом – “S.T.A.L.K.E.R.: Чисте Небо”. Деякі моменти можна пройти різними шляхами та в іншому порядку, тому мод можна перепройти, якщо Ви вже грали в 1.0.

Платформа: ТЧ 1.0007 RC1
Автор: Myqola (Melya)
Дата виходу: 26.08.2023


Особливості версії 1.5


Скріншоти


Завантаження і установка

 1. Завантажити з Google Disk.
 2. В архіві гра, розпакуйте її в зручну вам папку папку.
 3. Запускати гру через xrengine.exe (у папці bin). Не запускати через xr_3da.exe.
 4. Приємної гри!

P.S. від автора: моїми зусиллями не вийшло повністю позбутися багу оригінальної версії моду, який у будь-який момент може зламати певні сюжетні логіки. Я мінімізував ризики, як зміг, але ризик залишається. Точну причину не виявив ані я, ані хтось із моїх колег. Отже, якщо Ви зіткнулися з такою проблемою – відвантажтеся на 2 збереження назад. Вибачте за незручності 🙂
Я також вимкнув консоль і можливість збереження під час гри, але про всяк випадок залишив це у головному меню. Робіть іменні збереження лише на свій страх і ризик.
Також у папці “user” я залишив власний файл user.ltx з моїми налаштуваннями графіки.

За технічними питання звертайтеся до автора модифікації: https://t.me/melyaylem


Трейлер


Подяка від автора

Дякую за використані ресурси цим авторам: xrModder за вихідники рушія ТЧ, Dezowave team за розкачування зброї, Max34 та всім причетним за зброю, exDeMODER за графічний мод Vivid Weather, Advancer за основу ХУДу, serg101188 і Serafim12 за Improved interface 1.1, ДиДоро за головне меню, Dreyyy за худ детектора “Відгук” (мод Genesis 0.4), Cromm Cruac за текстури флори, LoNer1 за текстури оточення та НПС.

Дякую тестерам: hardplayer22, Leer Hansson, Назар ТММ, Bromojellyfish, incognitomonkey, DRS_490 та іншим небайдужим.

Коментарі до “S.T.A.L.K.E.R. Чужинець 1.5

 1. Дивна річ, зібрав усі радіодеталі для Ізолятора, а він не реагує, ніби в мене чогось не вистачає. Пробував зібрати цей мотлох до узяття квеста і здати, то він навіть не розмовляє. Не бере Максим цицьку, випльовує…:(((

 2. Мод цікавий, є що подосліджувати, та і дефіцит боєприпасів додає особливості, але відсутність кліксейвів це просто лажа, ніщо так псує мод, як відсутність кліксейвів.

 3. Сталкерів для торговця не дістати? З аномалії витягнув, лутається лише аптечка.
  Навіщо стільки броні та луту не розумію та й в торговця забагато зброї. Ще й артів повно. Цікавіше було б зосередитись на історії.
  Квітка в аномалії з’явилась після того як оббігав усі, хз як так.
  Після фіналу психовплив не зникає – фінальний ролик не додивився, бо помер.
  Чомусь постійно мигає освітлення – наче поруч з якоюсь періодичністю з’являється джерело світла. Також пару раз після завантаження змінювався час доби.

Залишити відповідь