logo

Вийшло 3 нових модифікації від українських розробників!

Вийшло 3 нових модифікації від українських розробників!

В рамках конкурсу модів від Українського Об’єднання Модоробів вийшло 3 модифікації від українських розробників! Всі моди мають українську локалізацію, а зараз відбувається фінальний етап визначення переможця. Ми вітаємо всіх авторів з релізом, а ви, наші дорогі читачі, вже можете скачати модифікації на нашому сайті і пройти їх. Вдалого полювання, сталкери!


Проєкт “Невидимий Захисник”

Модифікація на Сталкер: Тінь Чорнобиля розповідає про загін військових який має здобути документи в військовій лабораторії на локації Генератори.
В моді присутня білдовська атмосфера і один дуже незвичний мутант, якого ви можливо ніколи не бачили в модифікаціях.


Через периметр до мрії: Пролог

Мод на платформі OGSR розповідає історію, в якій два новачки прийшли в Зону з цілю заробити грошей. Нещодавно в ній відбувся великий вибух, що дещо змінило контингент в Зоні. Гравцю доведеться відчути себе новачком по-справжньому і розвиватись, виконуючи різні завдання.
Мод має авторську озвучку, унікальну погоду та зброю.


Ціна Свободи

Головний герой — досвідчений сталкер на прізвисько Щасливчик. Він пройшов довгий шлях і нарешті дістався до легендарного «Виконувача Бажань». Він загадав йому не бажання багатства, влади, або чогось надмінного, того, що зробить його величнішим перед іншими людьми. Він загадав єдине: дізнатися відповідь на запитання «Яка ціна людської свободи?». Після цього починаються події моду.
Мод на платформі Поклик Прип’яті 1.6.02 + Gunslinger Mod 16.09.2022 має багато кат-сцен, повну озвучку персонажів і 41 квест.
  • Новини
  • Дата додавання 02.09.2023
  • Переглядів: 2288

Коментарі до “Вийшло 3 нових модифікації від українських розробників!

Залишити відповідь