logo

Анонсовано розробку OpenXRay Gunslinger

Анонсовано розробку OpenXRay Gunslinger

Модороб з ніком yohjimane оголосив про розробку нового проєкту OpenXRay Gunslinger – повномасштабне перевтілення Gunslinger Mod. Метою проекту є досягнення відповідності 1:1 як функціональності, так і досконалості оригінального Gunslinger Mod. Автор хоче зберегти незмінну історію оригіналу, додаючи нові, сучасні (необов’язкові) функції. Згодом буде підтримка повної трилогії STALKER, коли OpenXRay отримає повну підтримку.


Автор проєкту на своєму каналі випустив трейлер, в якому показав різні фішки, які ми зможемо побачити на релізі:


Розробник Gamma – найпопулярнішої збірки для Anomaly виразився про проєкт наступним чином:

yohjimane працює над новим суперкрутим модифікаційним проектом STALKER: механізм OpenXray (багато оптимізацій, краща графіка, запускає 3 базові ігри сталкера) + функції Gunslinger (стрілецька гра, анімація, моделі зброї)! Це означає, що ми зможемо грати в 3 базові гри з GAMMA-рівнем графіки та стрільби!

Якщо маєте бажання, долучайтеся до Discord сервера розробника (сервер англомовний): https://discord.com/invite/TSrEMvFqQ5

Бажаємо розробнику наснаги в розробці і будемо слідкувати за розвитком цього проєкту!

 • Новини
 • Дата додавання 10.09.2023
 • Переглядів: 952

Коментарі до “Анонсовано розробку OpenXRay Gunslinger

 1. На каналі Open X-Ray Gunslinger досі толерують москальню, котра постить свої гівняні прапори у укр.чаті й пише гидоту перша. Адміни реально куколди гівняні, котрі банять не москалів, а тих, хто реагує на провокації та бездіяльних адмінів, що роблять вигляд, що вони правильні.

 2. Буду вдячен, якщо Феномен буде модератором укр.чату у дискорд-каналі OpenXRay Gunslinger.
  Бо туди постійно набігає провокативна ватна русня й відволікає автора проекта від справ…
  Ну й росіяни діють там на нерви періодично. Тому було б дуже добре твоя ініціатива там.

 3. На мою думку це найамбітніший глобальний мод для гри Сталкер, хтось колись хотів пройти ідеальну трилогію Сталкер? Я хотів, наприклад з нормальною зброєю, бронею тощо. Оскільки тут пише, що буде можливий вибір між запуском трьох частин, буде щось типу лаунчера? Цікаво як вони це реалізують. Гра мабуть буде багато займати місця.

 4. Нещодавно у телеграмі тільки писав , чому ще ніхто не здогадався зробити класичну трилогію з фішками аномалі і тут на тобі , вже у розробці , це ми чекаємо !

Залишити відповідь