logo

Білд STALKER 2 2011 року

Мітки : , ,

Перегляд 0 гілок відповідей
 • Автор
  Записи
  • #3654
   Fenomen
   Читач
    • Повідомлень 183
    • Offline
     • Ветеран
     • ★★★

    Даний злив білдів і диздоків складався з 3 частин : 


    1. Materials Stalker 2 2011
    Коментар автора :

    “Зливаю дизайн-документи, концепт-арти та СДК Stalker 2 2011 року. В наявності першого архіву незлиті досі сценарій та карти, а також оригінали вже опублікованих артів. У другому архіві цей білд на xray2 з ігровими ресурсами того часу.”

    Файли для завантаження :
    1. s2_2011_documentation
    2. xr2-build-dsgn
    Пароль: NoGods_NoMasters


    2. Materials Stalker 2 2011 II
    Коментар автора :

    “Представляємо вашій увазі гілку програмістів рушія x-ray 2. Усередині білди 513 та 524. На перший погляд нічим не відрізняються від білда 514 у злитій гілці дизайнерів, але відмінності є, наприклад, нові тестові рівні, шейдери та текстури.”

    Файли для завантаження :
    1. xr2-build-prog
    Пароль: Veni_vidi_vici


    3. Materials Stalker 2 2011 III
    Коментар автора :

    “Praeambulus. Завершуємо білдівську олімпіаду зливом архіву з рушієм X-Raу 2 та інструментами розробників S2. Але перш, ніж ви отримаєте останній архів, ми хотіли б звернутися до всіх вас з невеликим напуттям.

    I. Не шукайте конспірології і не намагайтеся шукати сенс там, де його немає. Недавні зливи це не епічна піар-акція Бочарова перед E3 (він на це не здатний), не результат підкилимної боротьби між “білдомасонами” (їх не існує) і точно не новий шифр від GSC. Це було зрозуміло з самого початку, з самого першого зливу і першого повідомлення. Все набагато простіше, ніж ви вважаєте.
    ІІ. Ці матеріали давно вже стали причиною багатьох бід через те, що були переоцінені всіма. Вони були як сувенірна граната в руках мавпи – здалеку викликає страх і трепет, поблизу лише сміх та розчарування. Ми лише довели все до логічного кінця – показали всім, що ці матеріали не варті тих грошей, за яких їх продавали відомі люди, і не варті того вирування, яке викликало їхню появу в інфополі. Ринок впав, бульбашка лопнула, а акції знецінилися.
    ІІІ. Не довіряйте всім тим, хто використовував ці матеріали в корисливих цілях, у тому числі для власного піару. Вони – головні винуватці цих зливів.”

    Файли для завантаження :
    1. s2_source_and_tools_2.7z
    Пароль: Aut_Caesar_aut_nihil

  Перегляд 0 гілок відповідей
  • You must be logged in to reply to this topic.