logo

Гайд: встановлення модів на Steam-версії STALKER

Головна Форуми S.T.A.L.K.E.R. Модифікації Спілкування на тему модифікацій Гайд: встановлення модів на Steam-версії STALKER

Перегляд 1 гілки відповідей
 • Автор
  Записи
  • #1742
   Андрій Чебанков
   Учасник
    • Повідомлень 3
    • Offline
     • Новачок

    Вітаннячко всім власникам ліцензійних копій!

    Якщо ви відкрили цю статтю тому, що купили гру в Steam, вирішили пограти в моди та зіткнулися з проблемами – то ви звернулися за адресою! Чимало фанатів скаржилися на проблеми з модами на ліцензії, тому в даному гайді ми розберемо, як правильно встановлювати модифікації на Steam-версії ігор серії S.T.A.L.K.E.R.!

    Пункт перший.

    Знайти файли ігор. Отже, ми встановили гру і йдемо шукати файли гри. Зробити це можна двома способами:

    1. Заходимо до бібліотеки Steam, відкриваємо “Властивості”, знаходимо там пункт “Локальні файли” та натискаємо на “Подивитися локальні файли”, що автоматично відкриє папку з грою.

    2. Відкриваємо диск, на якому у вас встановлений Steam (/С або /D), відкриваємо папку зі Steam, знаходимо там “steamapps”, всередині нього знаходимо “common” та саму папку з грою.

    Пункт другий.

    Що робити з цими файлами? Видаляйте їх (або виріжте та перенесіть), але тільки вміст, папку залиште. Щоправда, доведеться завантажити піратську версію гри. Ми в жодному разі не підтримуємо піратство, але в даному випадку це вимушений захід.

    Пункт третій. Що робити з піраткою? Завантажуєте її в папку, з якої видалили вміст, ставите патчі та мод, заради якого ви проробляли всю цю авантюру.Що це дає у результаті?

    Вам буде доступний оверлей під час гри, відстеження ігрового часу, можливість робити скріншоти та інші переваги лаунчера Steam!

    Однак, у вас все одно можуть виникнути проблеми: якщо модифікація удосконалює рушій X-RAY (папка bin), то Стіму це може не сподобається і він відкине файл, і почне довантажувати файли гри, щоб відновити цілісність ігрових архівів.

    Що робити у такому разі?

    На жаль, тут доведеться грати тільки на піратській версії, без всіх плюсів Steam.

    Гайд створено Андрієм Чебанковим, за підтримки спільноти Аномальний Притулок.

   • #1771
    Серпень
    Учасник
     • Повідомлень 1
     • Offline
      • Новачок

     Дякую)))

   Перегляд 1 гілки відповідей
   • You must be logged in to reply to this topic.

   Головна Форуми S.T.A.L.K.E.R. Модифікації Спілкування на тему модифікацій Гайд: встановлення модів на Steam-версії STALKER