logo

Stalker Icon Editor (SIE) 0.6.3.

Мітки : 

Перегляд 0 гілок відповідей
 • Автор
  Записи
  • #2557
   Назар
   Учасник
    • Повідомлень 6
    • Offline
     • Новачок

    Корисна в модінгу програма SIE, дозволяє вам редагувати файли DDS, та допомагає дізнатися координати іконки для конфігів.

    1. Відкриває файли текстур DDS таких форматів:

    Паковані DXT1/3/5 та непаковані ABGR та ARGB, а також файли PNG.

    Обмеження на властивості текстур, що підтримуються:

    А) Підтримуються лише одношарові текстури, тобто. текстури з числом mipmap рівнів рівним одному. Це цілком природне обмеження, оскільки текстури для худих, а також всі текстури для оформлення інтерфейсу, включаючи файли з іконками всіх видів та елементами вікон, не вимагають додаткових рівнів mipmap, оскільки відображаються в будь-якому випадку в повний розмір, і додаткові шари тільки займатимуть пам’ять . Що таке ці рівні та в якому разі потрібні читайте тут. Проте реально зустрічалися файли іконок з активованими mipmap рівнями, є можливість відкрити такий файл. Редагуватись і зберігатиметься при цьому лише основний (нульовий) шар. При цьому буде двічі (при відкритті та збереженні) видано відповідне попередження.

    Б) Підтримуються лише повно кольорові текстури (по 8 біт за кожен колір і канал прозорості).

    Інші відкрити буде неможливо.

    2. Програма намагається по можливості зберегти якість пакованих текстур. Для цього зберігаються лише змінені блоки. При збільшенні/зменшенні текстури статус незайманих блоків зберігається. При експорті (у тому числі і в тому ж форматі) все зберігається з повним перепакуванням.

    3. “Знає” кілька стандартних файлів з іконками та вміє відкривати їх з каталогу установки гри (ТЧ та ЧН).

    4. Є режим відтворення каналу прозорості.

    5. Показує сітку. Є певний набір розмірів: 1х1, 30х27, 32х32, 50х50, 83х47, 165х108. Ви можете встановити свої кроки. Виділення прив’язане до сітки. У режимі 1х1 сітка не з’являється, а виділення здійснюється попіксельно, тобто. практично вільно. Видимість сітки та її зовнішній вигляд можна регулювати.

    6. Можна регулювати зміщення сітки, що корисно при маніпуляції масивами іконок, які розташовані не від початку файлу. Зміщення та крок сітки можна приблизно (і швидко) виставити за допомогою миші (Ctrl + ліва кн. для зміщення, Alt + ліва кн. для кроку).

    7. Дозволяє виділити окрему іконку (точніше, довільну область із квадратів). Далі можна дізнатися про її (область) координати. Можна відразу отримати сформований текст із вже підставленими значеннями.

    8. Виділення можна скопіювати та вставити в інше місце у поточному файлі або в іншому. Таким чином, можна копіювати іконки з різних джерел у свій файл або переставляти їх місцями.

    9. Різні операції з редагування: копіювання фрагментів (іконок) у межах одного та між різними файлами, очищення області. Корисно для інтеграції різних мод. Різні додаткові режими вставки (дзеркалювання – поворот на 90, -90, 180 градусів, копіювання з використанням прозорості).

    10. Команди Скасувати/Повернути до останнього збереження.

    11. Є операції розширення/зменшення текстури вдвічі по горизонталі чи вертикалі.

    12. Є експорт текстури до всіх підтримуваних форматів (DDS або PNG).

    13. Вміє розраховувати координати аддонів до зброї. Addon Calculator викликається із меню Edit.

    14. Можна змінити кольори фону, сітки та виділення з діалогу з налаштуваннями. Меню Edit -> Settings.

    15. Різні налаштування зовнішнього вигляду та інше. Все зберігається у файлі налаштувань.

    16. Експериментальна можливість: парсинг всіх файлів конфігурації щодо пошуку інвентарних предметів і відображення сітки, відповідним іконкам цих предметів. Під час руху миші підсвічується, іконки з яких секції перебувають під курсором. Сітку можна приховати.

    17. Нова фішка: при вставці можна масштабувати фрагмент довільним чином.

    Є некритичний баг. Після використання масштабування картинка, що вже є в буфері, буде вставлятися з неправильним масштабом. Тож треба обов’язково скопіювати фрагмент наново.

    Посилання на скачування

  Перегляд 0 гілок відповідей
  • You must be logged in to reply to this topic.