logo

Звіт про дослідну операцію «Бір»

Перегляд 0 гілок відповідей
 • Автор
  Записи
  • #3209
   Fenomen
    • Повідомлень 183
    • Offline
     • Ветеран
     • ★★★

    Завідувачу відділу польових досліджень НДІЧАЗ
    Від керівника експедиційної групи №11

    Звіт про дослідну операцію «Бір»

    Під час експедиції виявлено аномальне явище без задокументованих аналогів, що не піддається класифікації. Внаслідок підвищення частоти фіксації експедиційними групами подібних одиничних надсильних аномальних утворень, було піднято питання про створення окремого класу «архіаномалій».

    Виявлене аномальне утворення [фото у додатку] являє собою сферу, наповнену рідиною (ймовірно, водою), що левітує на висоті кількох метрів над поверхнею землі. Без використання вимірювальних приладів вказати точну цифру неможливо, оскільки існує вірогідність оптичних викривлень гравітаційним полем об’єкта. При тривалому візуальному спостереженні помічено циклічні зміни діаметру сфери, а також її гравітаційний зворотно-поступальний вплив на навколишні об’єкти. Деформація та наступне відновлення форми металічних об’єктів у радіусі півсотні метрів від епіцентру утворення свідчить про надвисоку силу гравітаційного впливу аномалії. Ядром утворення є сферичний об’єкт, що генерує електромагнітне випромінювання з довжиною хвилі 470-500 нм (імовірно, артефакт). Для детального вивчення характеру виявленого явища необхідна повторна експедиція з набором технічного оснащення №4/51.

    Поблизу утворення було виявлено тіла трьох «сталкерів» і суб’єкт (ймовірно, учасник групи загиблих) без розпізнавальних знаків, у стані больового шоку та з численними механічними травмами, причиною яких є взаємодія з гравітаційним полем аномалії та навколишніми об’єктами. При огляді особистих речей постраждалого виявлено рюкзак, що містить металеві болти, мисливський ніж, протигаз, припаси та КПК із двома запасними батареями. Суб’єкта у критичному стані було евакуйовано на базу НДІЧАЗ з метою допиту та подальшого з’ясування обставин.

    Особливу увагу викликав КПК єдиного з «сталкерів», що залишився живим. На екрані блокування присутнє статичне зображення QR-коду, що веде на сторінку https://bit.ly/3hCueZ0. Вочевидь, суб’єкту було вкрай важливо придбати товар через конкретний сайт. Рекомендовано з’ясувати причину та контекст під час допиту.

  Перегляд 0 гілок відповідей
  • You must be logged in to reply to this topic.